Znajomy polecił mi producenta domów

 

Chciałem mieszkać w domu, ale nic mi się nie podobało. Wszystkie były jakieś takie same i nie przyciągały mojej uwagi. Żona uważała, że mam zbyt wygórowane wymagania i oczekuję czegoś niewiarygodnego. Trochę racji jednak w tym było.

Producent wybudował mój wymarzony dom drewniany

producent domów drewnianych - WarszawaŻona chciała szybko zamieszkać za miastem a ja się z tym ociągałem, ponieważ nic mi się nie podobało. W końcu mój dobry znajomy z pracy postanowił mi pomóc. Powiedział, że jest producent domów drewnianych – Warszawa, z którym na pewno się dogadam, ponieważ facet jest w stanie wykonać dosłownie wszystko. Interesował mnie dom drewniany i informacja od Konrada mi się spodobała. Wziąłem więc namiary na tego producenta i postanowiłem się z nim spotkać. Żonie o niczym nie powiedziałem, żeby nie robiła sobie nadziei, że już coś budujemy. Spotkanie przebiegło w fantastycznej atmosferze a producent był otwarty na wszelkie moje sugestie. Pewne pomysły negował, ponieważ nie były one możliwe technicznie do wykonania, ale od razu miał inny pomysł w to miejsce, który bardzo mi się podobał. Byłem zaskoczony spotkaniem, ponieważ w końcu rozmawiałem z osobą, która rozumiała moje pragnienia i wymagania. Zdecydowałem się od razu na współpracę, ponieważ takiego człowieka szukałem. Obiecał wybudować mój wymarzony dom a ja w końcu mogłem odetchnąć z ulgą. Prace rozpoczęły się natychmiast, ponieważ miałem gotową działkę za miastem i nie było na co czekać. Żonie tego samego dnia o wszystkim opowiedziałem i była szczęśliwa.

Prace trwały tak sprawnie, że zanim się obejrzałem to mój piękny drewniany dom już stał. Wyglądał dokładnie tak jak go sobie przez ten cały czas wyobrażałem. Wśród sąsiadów wzbudza on spore zainteresowanie, ponieważ w okolicy nikt nie ma takiego domu.