Zespół weselny ma wiele pracy

Chciałabym dzisiaj na moim blogu opisać bardzo śmieszną sytuację. Spotkałam jakiś czas temu chłopaka, który grał w zespole muzycznym. Michał zrobił na mnie ogromne wrażenie. Mieliśmy wspólną pasję i poznaliśmy się w schronisku. Zwróciłam na niego uwagę bo był wyjątkowo przystojnym mężczyzną a poza tym uwielbiał zwierzaki więc był to dla mnie duży plus.

Podoba mi się facet z zespołu weselnego

zespół weselny wrocławBardzo dobrze nam się ze sobą rozmawiało. Spotykaliśmy się często i wspólnie nawet organizowaliśmy różne akcje dotyczące zbiórki jedzenia do schroniska. Wspólna pasja dodatkowo nas połączyła. Michał sporo weekendów spędzał w pracy ze względu na swoje obowiązki. Jak dowiedziałam się, że Michał występuje w zespole na weselach to nie mogłam w to uwierzyć. Zespół weselny wrocław Michała był chętnie wybierany przez klientów. Michał miał piękny głos. Podobało mi się jak grał na gitarze i śpiewał. Wszyscy chłopacy, którzy występowali razem z nim mieli spory talent. Bardzo mi się podobało, że Michał realizuje się w swojej pracy i sprawia mu ona dużo przyjemności. Bardzo lubiłam kiedy chłopacy zapraszali mnie na swoje próby i mogłam słuchać jak się przygotowują do imprez, które mieli prowadzić. Klienci byli zadowoleni z ich usług. Zespół weselny był chętnie wybierany przez młode pary. Michał miał praktycznie zajęty każdy weekend. Nie przeszkadzało mi to. Moja praca także miała taki charakter więc więcej czasu spędzaliśmy w tygodniu na różnych spotkaniach i randkach. Moja praca także dostarcza mi wiele radości i cieszę się, że Michał ma tak samo.

Moja kuzynka zdecydowała się jakiś czas temu na zatrudnienie zespołu weselnego Michała. Była zachwycona talentem chłopaków. Wszyscy goście razem ze mną świetnie się bawili na weselu. Ja może nie wytańczyłam się tak jak zawsze ale bardzo się cieszyłam, że byłam blisko Michała.