Zdjęcia z fotobudki – kolorowe i czarno-białe fotografie

 

Fotobudki korzystają z różnych technologii drukowania zdjęć. Jedną z metod jest drukowanie termosublimacyjne. Jest to metoda, która pozwala na wywołanie zdjęć odpornych na uszkodzenia. Jest to bardzo ważne, bo zdjęcie są podatne na różne czynniki uszkadzające.

Rozmiary fotografii w fotobudce i rodzaje wydruków (standardowe i strips)

fotobudka rzeszówJeśli zdjęcie zostanie wywołane, ale ulegnie zniszczeniu, nie należy się tym martwić, bo uczestnicy imprezy mają dostęp do wszystkich wykonanych zdjęć za pośrednictwem specjalnej strony internetowej lub są one dostarczane na adres mailowy. Zazwyczaj zdjęcia z fotobudki mogą być drukowane w dwóch rozmiarach. Pierwszy jest rozmiarem standardowym, czyli 10 x 15 cm. Można postawić na wydruk typu strips. Są to 2 identyczne paski zdjęć, które mają rozmiary 5 x 15 cm. Na takim pasku znajduje się najczęściej kilka ujęć – 3 lub 4. Dzięki temu fotobudka rzeszów może połączyć zdjęcia z jednej sesji na jednym wydruku. Takie zdjęcia mogą zostać wydrukowane wraz z pełną ramą lub tylko ramką częściową (wtedy fotografie są większe). Możliwy jest również wydruk typu widokówka. Tu stosuje się 4 różne ujęcia, która znajdują się w ramce. Jak widać, możliwości wydruku zdjęć z fotobudki jest wiele i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że zdjęcia z fotobudki mogą zostać wydrukowane w kolorze lub jako zdjęcia czarno-białe.

Korzystanie z fotobudki jest naprawdę intuicyjne. Panel prowadzi użytkownika i pozwala mu wykonać idealne zdjęcie. Korzysta się tutaj z ekranu LCD. Użytkownik fotobudki wykonuje zdjęcie, a następnie może je odebrać z podajnika drukarki. Cały proces jest łatwy i szybki, dzięki czemu można zrobić naprawdę dowolną liczbę zdjęć. Po wykonaniu fotografii następuje jej automatyczny wydruk, który trwa zaledwie 20 sekund. Można wykonać całe serie zdjęć.