Zapisuję się do psychologa na konsultację

Ostatnio miałam bardzo ciężki okres w życiu  jakoś nie potrafiłam sobie z tym poradzić. Przyjaciółka poleciła mi, żebym odwiedziła psychologa, który na pewno mi pomoże ze wszystkim się uporać. Postanowiłam pójść za jej poradą i sobie pomóc.

Konsultacja psychologiczna bardzo mi pomogła

konsultacje psychologiczne krakówWiedziałam doskonale w jakim miejscu znajdę dobre konsultacje psychologiczne kraków i od razu udałam się do swojej sprawdzonej placówki. Pracuje tam znana pani psycholog, która jest bardzo doświadczoną osobą. Kiedyś już pomogła mojej siostrze i wiem, że u niej na pewno znajdę pomoc. Mąż w zasadzie nie miał pojęcia z czym się borykam a w sumie nie chciałam go wciągać w swoje problemy. Miał urwanie głowy w pracy i nie chciałam mu dokładać dodatkowych zmartwień. Udało mi się zapisać na dość szybki termin i czekałam na wizytę. W dniu, kiedy miały się odbyć moje konsultacje psychologiczne kraków byłam bardzo uradowana, ponieważ wiedziałam, że oto przychodzi kres moich zmartwień. Kobieta, z którą miałam spotkanie bardzo uważnie mnie wysłuchała. Na podstawie wywiadu wyeliminowała depresję co mnie szalenie ucieszyło. Opowiedziałam jej dokładnie wszystko i dostałam od niej na prawdę dobrą radę. Wiem, że dzięki tej wizycie uporam się ze wszystkim. Zaleciła mi jednak, żebym porozmawiała o wszystkim ze swoim mężem. Jest to najbliższa dla mnie osoba i powinna dokładnie wiedzieć co się ze mną dzieje. Dobrze, że zdecydowałam się na te konsultacje psychologiczne kraków, ponieważ dzięki temu rozwiązałam wszystkie swoje problemy.

Mężowi o wszystkim powiedziałam i dzięki temu również z jego strony uzyskałam wsparcie. Teraz jest już o wiele lepiej i radzę sobie doskonale. Niebawem już całkowicie wrócę do poprzedniej formy i znowu będę bardzo szczęśliwą osobą.