Zamówiłam szafę na wymiar do przedpokoju

Poszukuję dobrego fachowca, który przygotuje mi szafę do mojego mieszkania. Kupiłam mieszkanie nw bloku, które było do generalnego remontu. Remont został już wykonany przez sprawdzoną ekipę, która spisała się na medal. Właśnie zabieram się powoli za urządzanie mojego mieszkania, żeby jak najszybciej się do niego przeprowadzić.

Rozglądam się za szafą wnękową

szafy wnękowe na wymiar warszawaKoleżanka, który ma podobne mieszkanie do mojego korzystała z pomocy dekoratora wnętrz. Projektant  Wnętrz zaproponował jej wykorzystanie przestrzeni w przedpokoju. Koleżanka korzystała z pomocy stolarza, który podobno się już przeprowadził ale dala mi do niego numer żeby to ustaliła. Okazało się, ze stolarz jest w trakcie przeprowadzi bo jego zona dostała lepsza pracę poza Warszawą. Zdecydował się jednak na przygotowanie dla mnie szafy wnękowej na zamówienie. Szafy wnękowe na wymiar warszawa są na pewno przez niego porządnie wykonywane. Widziałam mieszkanie mojej koleżanki i bardzo mi się podobały jej szafy. Kiedyś marzyłam żeby mieć podobne mieszkanie i powoli udaje mi się spełnić swoje marzenia. Stolarz przyjechał do mojego mieszkania i dokładnie wymierzył mój przedpokój. Zaproponował mi sam kilka ciekawych rozwiązań, na które się ostatecznie zdecydowałam. Podjęliśmy decyzję, że stolarz przygotuje dla mnie dwie szafy wnękowe na wymiar warszawa. Mój przedpokój będzie dzięki tym szafom bardziej funkcjonalny i będę miała gdzie przechowywać wszystkie moje ubrania a także pościele i ręczniki.

Stolarz bardzo sprawnie wykonał swoja pracę. Szkoda, że taki dobry fachowiec się przeprowadza i ie będzie już można korzystać z jego usług. Na pewno szafy wnękowe, które przygotował dla mnie są warte swojej ceny. Przedpokój ładnie się prezentuje a ja będę miała w mieszkaniu większy porządek.