Zabawa próżniową pakowarką komorową w sklepie

Mój syn i jego kuzyn bardzo lubią nowe technologie. Interesuje ich praktycznie wszystko co nowe i niecodzienne, co chyba nie jest w ich wieku niczym dziwnym. Gdy byłem z nimi ostatnio w sklepie u mojej krewnej uznałem, że jeśli coś spodobało się mojemu synowi i jest bezpieczne, to czemu nie miałby się tym pobawić.

Komorowa pakowarka próżniowa dostarczyła im wiele radości

pakowarki próżniowe komoroweOczywiście wszystko miało się odbyć za pozwoleniem właścicielki sklepu. Akurat przechodził tamtędy kuzyn mojego syna, który również zainteresował się ciekawym urządzeniem. Ponieważ nikt nie miał nic przeciwko, zaczęli oni oglądać pakowarkę. Byli bardzo ciekawi tego co to w ogóle jest, oraz w jaki sposób funkcjonuje. Co chwile zadawali pytania o to, ile tego rodzaju pakowarki próżniowe komorowe kosztują, czy możemy kupić sobie taką do domu, i przede wszystkim, co można za pomocą tego spakować. Odpowiedź była bardzo prosta – ta konkretna pakowarka była zrobiona w taki sposób, że można było tam włożyć wszystko, w granicach rozsądku jeśli chodzi o wielkość, i na pewno zostanie to w odpowiedni sposób zapakowane. Mój syn i jego kuzyn zaczęli sprawdzać wszystko, co było pod ręką. Faktycznie było tak, jak przypuszczaliśmy – każdy włożony tam produkt wychodził zapakowany próżniowo. Była to świetna rzecz, to fakt, ale i tak dziwiłem się, że na tak długo zajęła uwagę tych dwóch urwisów. Gdy wyszliśmy wreszcie ze sklepu mój syn non stop powtarzał to samo pytanie – kiedy on będzie mógł sobie coś takiego kupić. Odpowiedź była standardowa – jak dorośnie.

Gdybyśmy prowadzili sklep, w którym sprzedawalibyśmy jakiekolwiek niezapakowane produkty, prawdopodobnie też kupilibyśmy pakowarkę próżniową. Niestety zarówno ja, jak i moja żona od dawna pracowaliśmy na etatach, więc nasze dziecko musiało obejść się smakiem.