Wypożyczam luksusowy samochód do ślubu

Początkowo do ślubu zdecydowaliśmy pojechać własnym samochodem, ale zrobił on nam psikus i odmówił posłuszeństwa. Popsuło się kilka istotnych elementów, których naprawę musiałem odłożyć w czasie. Wtedy wpadłem na genialny pomysł.

Luksusowy samochód do ślubu kosztował bardzo korzystnie

wypożyczalnia samochodów luksusowych do ślubuJakoś na własny ślub musimy się dostać a jazda taksówką nie wchodziła w grę. Wpadłem wtedy na pomysł, żeby pożyczyć samochód. U nas w mieście jest taka wypożyczalnia samochodów luksusowych do ślubu i podobno mają bardzo korzystne warunki. Zapytałem jeszcze o zdanie mojego brata, który miał być kierowcą i przyznał, że wpadłem na genialny pomysł. Razem pojechaliśmy do tej wypożyczalni i wspólnie wybraliśmy samochód, którym brat zawiezie mnie wraz z moją przyszłą żoną na ślub. Wybraliśmy bardzo ładne czerwone auto, które miało klasę. Koszt wynajmu był taki jak zakładałem i przygotowany byłem na wydatki tego rzędu. Kiedy moja narzeczona dowiedziała się o tym, że wypożyczalnia samochodów luksusowych do ślubu wynajęła nam czerwone auto to była zachwycona. Głównie z myślą o niej wybierałem kolor samochodu i wiem, że czerwony to jej ulubiony. Brat z właścicielem dogadał szczegóły a ja byłem spokojny, że będziemy mieli czym przyjechać na ślub. W sumie to nawet się cieszę, bo mój samochód nie prezentuje się tak atrakcyjnie a i kolor jest mało interesujący. W dniu ślubu brat odebrał z tej firmy samochód i pojawił się u nas przed czasem. Całe auto było już przystrojone zgodnie z moimi wskazówkami i byłem zadowolony.

Samochód, którym podjechaliśmy do urzędu zrobił ogromne wrażenie na wszystkich gościach. Mężczyźni pozadziwiali maszynę a dźwięk silnika wzbudzał w nich jeszcze większe uznanie. Byłem dumny ze swojego wyboru a narzeczona bardzo szczęśliwa.