Wykorzystanie laserów w medycynie estetycznej

Medycyna estetyczna oraz kosmetyka rozwijają się naprawdę szybko. W ofercie gabinetów kosmetycznych mamy coraz więcej zabiegów, które wykorzystują zaawansowane technologie. Jedną z najczęściej wykorzystywanych zdobyczy technologii jest wiązka lasera. Obecnie wykorzystywana jest ona w naprawdę wielu zabiegach kosmetycznych.

W jakich zabiegach wykorzystywane są wiązki lasera?

laserowe usuwanie owłosienia zielona góraJeśli myślimy o laserach w kosmetyce zazwyczaj na myśl przychodzi nam przede wszystkim depilacja. Oczywiście, nadal dostępne są tradycyjne metody depilacji, jak na przykład usuwanie owłosienia pastą cukrową, ale coraz więcej kobiet stawia na depilację laserową. W gabinecie kosmetycznym w Zielonej Górze oferta zabiegów z wykorzystaniem wiązki laserowej jest naprawdę duża. W ofercie mamy nie tylko laserowe usuwanie owłosienia, ale również laserowe usuwanie przebarwień. Metody te nie są tak bolesne, jak mogłoby się nam wydawać. Zazwyczaj powodują delikatny dyskomfort, ponieważ gabinet w Zielonej Górze korzysta z najnowszych laserów, które wyposażone są w głowice chłodzące. Za pomocą laserów możemy również usuwać pierwsze oznaki starzenia. Laserowe odmładzanie skóry polega na miejscowym przegrzaniu skóry, co prowadzi do jej całkowitej przebudowy. Następuje zwiększona produkcja kolagenu i elastyny, a w efekcie wzrost napięcia skóry, a także jej jędrności. Efekty stosowania laserów widać już po kilku zabiegach.

W gabinecie w Zielonej Górze oferta zabiegów z wykorzystaniem wiązki lasera jest naprawdę bogata. To nie tylko usuwanie niechcianego owłosienia, czy usuwanie przebarwień, ale także fotoodmładzanie. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że cena za takie zabiegi nie jest tak wysoka, jak mogłoby się nam wydawać, a sam gabinet ma naprawdę dobre opinie.

Źródło www.newbello.pl