Ubranka dla niemowląt i noworodków

 

Rodzice musza zaopatrzyć się w ciuszki dla noworodka jeszcze przed narodzinami dziecka. Ubranka potrzebne do wyprawki niemowlęcej nie kosztują dużo. Wszystko zależy od firmy z jakiej chcemy je kupić lecz z pewnością w mniej markowych sklepach zapłacimy kilka aucie złotych. Oczywiście najważniejsze jest by ubrania były wykonane ze stu procentowej bawełny.

Body z krótkim i długim rękawkiem

komplet body i spodenkiBawełniany komplet body i spodenki to podstawa wyprawki niemowlęcej. W takim bawełnianym komplecie dziecko może czuć się bardzo komfortowo. Zastępuje on nawet piżamkę w późniejszym okresie życia dziecka. Body dzieciaki noszą nawet do około 3 roku życia. Potem zostają zamienione na koszulki i bluzeczki. Dla dziewczynek w sklepach odzieżowych na półkach, znajdziemy ogromne ilości pięknych różowych i miętowych ubranek w tym body z długim i krótkim rękawkiem. Dla chłopczyków z pewnością kupimy ubrania w kolorze niebieskim, granatowym lub beżowym. Są także ubranka z nadrukami lub naszywkami. Wszystkie ciuszki niemowlęce, pościel oraz ręczniki i kocyki trzeba prać w wysokiej temperaturze oraz w odpowiednich środkach piorących. Oczywiście ubrania możemy zostawiać dla następnych dzieci lub przekazywać przyjaciołom. Szczególnie w pierwszych 6 miesiącach dziecko nie brudzi się za to bardzo szybko ze wszystkiego wyrasta.

Sklepy z artykułami i ubraniami dla dzieci pękają w szwach. Znajdziemy w nich wiele potrzebnych rzeczy i artykułów. Z pewnością przydadzą się ubranka na rożny wiek dziecka. Zaczynaja się one od rozmiaru 52, a kończą na 152 cm. Małe dzieci czyli wcześniaczki nie mają takiego wyboru w ubrankach. Dla nich kupimy ubrania na różnych stronach internetowych z ciuchami dla dzieci. Oczywiście zadbane i dobrej jakości ubrania można zatrzymać dla innych dzieci.