Szukam firmy, która naprawi mi żurawia stacjonarnego

Kiedy na magazyn wprowadziliśmy więcej produktów to zaczęło wychodzić, że nasz sprzęt to już nie jest taki sprawny. Wózki widłowe stały nieużywane i nikt nie zgłosił, że wymagają naprawy. Wziąłem więc wszystko w swoje ręce i zająłem się tym.

Szybko udało się naprawić żurawia stacjonarnego

naprawa żurawi stacjonarnychSzef zawsze mi ufał i dlatego od razu się za wszystko zabrałem. Nie chcę, ażeby w moim dziale był niesprawny sprzęt. Sam wszystko sprawdziłem i zauważyłem przy okazji, że nasz stacjonarny żuraw również wymaga naprawy. Kiedy spisałem wszystkie usterki to zadzwoniłem do firmy, która kiedyś z nami współpracowała. Ich specjalnością jest naprawa żurawi stacjonarnych i wiem, że na pewno nam ze wszystkim pomogą. Już reperowali nam wózki widłowe i wiem, że są solidni. Zadzwoniłem do właściciela tej firmy i powiedziałem, że to nagła sytuacja i potrzebuję ich pilnej pomocy. Udało się fajnie dogadać, bo facet od razu wysłał do mnie swoich ludzi. Byłem zadowolony. Jutro ma wjechać dostawa i będziemy na wszystko przygotowani. Pojawiło się u nas kilku fachowców i na dzień dobry zapytali czy to tu ma odbyć się zamawiana naprawa żurawi stacjonarnych co potwierdziłem. Sprzęt mamy w innej części magazynu to nie dziwię się, że o to zapytali bo nic nie stało z przodu. Zaprowadziłem ich na miejsce i zabrali się do pracy. W ciągu niespełna dwóch godzin naprawili nam żurawia oraz wózki widłowe. Przy okazji został wykonany przegląd i mogę spokojnie korzystać ze wszystkich urządzeń. Szefowi zaraportowałem o wszystkich działaniach.

W dniu dostawy byliśmy przygotowani na wszystko. Chłopaki wózkami widłowymi mogli umieszczać produkty na najwyższych regałach i cała dostawa poszła nam bardzo sprawnie. Jako kierownik muszę dbać o prawidłowe działanie swojego działu.