Szef jest zadowolony z wynajętego samochodu

Mój szef poprosił mnie żebym wynajęła mu luksusowe i sportowe auto na weekend. Z tego co mi powiedział zamierza zabrać żonę na przejażdżkę i chce jej zrobić niespodziankę. Podobno ma zamówionego fotografa i nad morzem będą mieli sesję zdjęciową. Nad morze ma zamiar zabrać żonę sportowym autem bez dachu.

Poszukuję sportowego auta na wynajem

Gdańsk - wypożyczalnia samochodów najtańsza w mieściePrzełożony od razu zaznaczył jakie auta wchodzą w grę. Ja jako jego asystentka zawsze staram się jak najlepiej wypełniać wszystkie obowiązki, które od niego dostaję. Obowiązki służbowe a także prywatne staram się wykonywać z takim samym zaangażowaniem. Tylko w jednej wypożyczalni w naszym mieście było auto, które interesowało mojego szefa. Udało mi się wynegocjować dobre warunki. Na szczęście auto było dostępne na weekend. Podpisałam wszystkie formalności a mój szef osobiście zgłosi się do wypożyczalni żeby auto odebrać. Gdańsk – wypożyczalnia samochodów najtańsza w mieście ma dobre opinie i wiele klientów chwali samochody, które można u nich wypożyczyć. Wiadomo, że najważniejsze jest bezpieczeństwo i podobno każde auto jest dokładnie sprawdzone przed wypożyczeniem. Auta posiadają wszystkie dokumenty a także firma jest dodatkowo ubezpieczona gdyby z samochodem coś się stało. Auta, które można u nich wypożyczyć są nowe i luksusowe. Można wypożyczyć auta rodzinne a także sportowe. Żona mojego przełożonego na pewno nie spodziewa się takiej niespodzianki. Cieszę się, że tak sprawnie udało mi się załatwić wszystkie formalności.

Szef był zadowolony z samochodu, który mu załatwiłam. Podobno bardzo dobrze się prowadził i na pewno jeszcze skorzysta z oferty firmy. Widział różne samochody sportowe, którymi nie miał możliwości jechać i pewno jeszcze będzie prosił mnie o pomoc w załatwieniu formalności w przyszłości.