Świąteczne lampki nad wejściem

Co prawda do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, ale w sklepach i na ulicach miast pojawia się coraz więcej lampek i choinek, które wprowadzają nas w tę wyjątkową atmosferę. Ja od kilku lat prowadzę kawiarnie i co roku, czy chcę czy nie, muszę już w listopadzie zadbać o świąteczny klimat we wnętrzu. Zauważyłam, bowiem, że przekłada się to na obroty. 

Świąteczne oświetlenie do kawiarni

oświetlenie świąteczne zewnętrzneMimo tego, że wielu z nas co roku narzeka na świąteczny przesyt, to i tak dajemy się ponieść klimatowi świątecznemu, bez względu na to, czy pojawia się on już na początku listopada, czy później. Każdy przedsiębiorca, który chce w pełni skorzystać z możliwości, jakie daje Boże Narodzenie, czy chce czy nie musi wpasować się w panujące realia. A są one takie, że każdy sklep i kawiarnia już w listopadzie powinien nawiązywać do świąt. W tym roku ja również postanowiłam nie odbiegać od innych lokali i już w połowie listopada wprowadziłam do swojej kawiarni świąteczny klimat. Po raz pierwszy od istnienia firmy zamontowałam przy wejściu oświetlenie świąteczne zewnętrzne, które wieczorami wygląda cudownie. Drobne lampki świecą na girlandzie umieszczonej nad wejściem. Pozostałe lampki okalają witrynę kawiarni. Pośrodku okna umieściłam zaś piękną gwiazdę betlejemską, która świeci się na różne kolory. Zewnętrzne lampki, które kupiłam do wystrojenia kawiarni, są lampkami energooszczędnymi. Bardzo mocno się to przyda, skoro lampki będę włączone praktycznie przez cały czas. 

Świąteczna atmosfera pojawia się w miastach i galeriach handlowych jeszcze w listopadzie. Możemy natknąć się praktycznie wszędzie na bombki, choinki czy mieniące się lampki. Ja również w swojej kawiarni odpowiednio wcześniej wprowadziłam świąteczną atmosferę. W tym roku pojawia się ona również przy wejściu do lokalu.