Statuetka na jubileusz firmy

Są takie sytuacje w życiu człowieka, które po prostu trzeba uczcić. Ostatnim wielkim wydarzeniem w mojej rodzinie było pięćdziesięciolecie naszego rodzinnego przedsiębiorstwa. Razem z rodzeństwem uznaliśmy, że musimy jakoś podkreślić ten wspaniały jubileusz.

Statuetka na jubileusz

statuetki jubileuszoweDługo się zastanawialiśmy, co najlepiej jest dać naszym dziadkom i rodzicom. To głównie nim zawdzięczamy to, że nasza rodzinna cukiernia ma się świetnie i to już od pięćdziesięciu lat. W końcu najmłodszy brat podsunął doskonały pomysł. Statuetka na jubileusz najlepiej podkreśli dostojność i doniosłość tej chwili. W końcu statuetki kojarzą się bardzo pozytywnie, z wielkimi wydarzeniami i zwycięstwami. To był idealny pomysł. Musieliśmy tylko znaleźć firmę, która robi statuetki jubileuszowe. Okazało się to łatwiejsze, niż zakładałam. Znaleźliśmy odpowiednią firmę bardzo szybko, dlatego mogliśmy skupić się na tym, co ważne. Na ustaleniu jak taka statuetka ma wyglądać i jaki napis ma na niej figurować. Nie obawialiśmy się nawet popuścić wodzów fantazji. Rozmawialiśmy z ludźmi, którzy mieli stworzyć dla nas taką statuetkę i wiedzieliśmy, że możemy sobie pozwolić na całkiem sporo. W końcu podjęliśmy wspólną decyzję i zdecydowaliśmy się na jedną formę statuetki wraz z pamiątkowym hasłem. Rodzice i dziadkowie byli zachwyceni prezentem. Babcia się tak mocno wzruszyła, że nawet się popłakała. Teraz statuetka stoi na honorowym miejscu w naszej rodzinnej cukierni i cieszy oczy nie tylko naszej rodziny. Jest też wspaniałą ozdobą, którą doceniają klienci.

Uważam, że statuetka to doskonały pomysł z okazji jubileuszu. Właściwie z każdej okazji. Pewnie, gdy moi rodzice będą świętować okrągłą rocznicę ślubu, to też zamówię im jakąś statuetkę. Zasługują w końcu na to, co najlepsze.