Sprawdzone zabawki little tikes

Jakiś czas temu kupiliśmy z mężem działkę. Teraz w sumie jest czas gdy tak naprawdę zaczynamy się cieszyć swoim zakupem. Robi się coraz cieplej i możemy z córką coraz częściej tam przebywać. Zresztą tą działkę kupiliśmy właśnie przede wszystkim ze względu na nią.

Zakup zabawek w internecie

zabawki little tikesChciałam mieć możliwość przebywania jak najwięcej z dzieckiem na świeżym powietrzu. A jednak ze względu na to , że mieszkamy w bloku i to jeszcze w pobliżu dość ruchliwej ulicy nie jest to aż tak bardzo komfortowe. Na działce chciałam zrobić dla małej plac zabaw. Chciałam żeby było to dla niej miejsce gdzie może się bezpiecznie bawić. Dlatego też zaczęłam szukać dla niej jakiś takich zabawek i sprzętów, które można by zabrać na działkę właśnie. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że najlepsze są zabawki little tikes właśnie. Zaczęłam szukać w internecie rzeczy tej firmy. I okazało się, że rzeczywiście są to bardzo ładne i przede wszystkim bezpieczne zabawki. W sieci cieszą się dobrą opinią rodziców a dla mnie to bardzo ważne. Najbardziej spodobał mi się domek, w którym córka na pewno świetnie by się bawiła. Nie był też on jakoś bardzo drogi. Dlatego zdecydowałam się go zamówić. Do tego zamówiłam jeszcze piaskownicę przykrywaną w kształcie żółwia. Zamówione rzeczy zostały bardzo szybko przysłane. Mąż od razu wszystko zawiózł na działkę. Gdy córka zobaczyła to co teraz ma to była bardzo szczęśliwa.

Od razu weszła do domku i bawiła się tam bardzo długo. Potem pokazałam jej nową piaskownicę. I była zachwycona tym, że ma coś takiego tylko dla siebie. W sumie to widziałam jeszcze samochodzik, którym by chętnie jeździła i planuję zamówić go jej na urodziny. Żałuję tylko tego, że tak późno zamówiłam jej te rzeczy bo mogła się już nimi bawić jakiś czas temu.