Skuteczny wykrywacz zdrady

 

Życie w związku czy w małżeństwie nie zawsze bywa kolorowe, bo każdy przeżywa wzloty i upadki. Czasem pojawia się nawet zdrada, która może w perspektywie czasu scementować związek, albo go definitywnie zakończyć.

Kto korzysta z wykrywacza zdrad?

wykrywacz zdradyW większości przypadków, osoba, która zdradza nie przyznaje się do tego, do momentu kiedy nie zostanie podstawiona pod ścianą lub kiedy jej występek przypadkiem nie wyjdzie na jaw. Jest to bardzo trudna sytuacja dla obydwu stron, ale równie ciężka jest sytuacja, kiedy jeden z partnerów jest niesłusznie posądzany o zdradę. Bywa, że jedyną skuteczną metodą na oczyszczenie się z fałszywych zarzutów jest wykrywacz zdrady, czyli popularnie nazywany wykrywacz kłamstw. Jest to urządzenie, które rejestruje natężenie naszych reakcji emocjonalnych w trakcie zadawanych pytań, czyli chodzi o tętno, potliwość skóry czy przyśpieszony oddech. Są to fizjologiczne reakcje naszego organizmu, kiedy mówimy nieprawdę, choć rzadko są wykrywane przez nieświadomych rozmówców. Badanie wariografem pod kątem ewentualnej zdrady, przebiega tak sam jak w przypadku innych sytuacji. Różni się jedynie zadawanymi pytaniami, jednakże odpowiedzi ciągle muszą być udzielane w ten sam sposób, czyli „tak” lub „nie”. Niektórych przypadkach, takich jak sprawa rozwodowa, wykonanie badanie wykrywaczem zdrad może okazać się koniecznością, bo jego wynik będzie mógł jednoznacznie potwierdzić lub zaprzeczyć zarzutowi. Cena takiego badania, to koszt od tysiąca do tysiąca dwustu złotych.

Stosowanie wykrywacza kłamstw może wydawać się nieco przestarzałe jak na dzisiejsze czasy, ale samo urządzenie jest znacznie bardziej nowocześniejsze i dokładniejsze niż kilka dekad temu. Ponadto jego skuteczność może wynosić nawet około 95 procent.

Więcej o wykrywaczu zdrady znajduję się na: https://bez-klamstw.pl/