Rowery Romet dla kobiet

 

Jazda na rowerze należy do najczęściej uprawianych sportów przez amatorów i hobbystów. Systematyczne korzystanie z tego sprzętu, pozytywnie wpływa na cały organizm i zwiększa jego wydolność oraz wytrzymałość. Jeżdżą na nich kobiety i mężczyźni.

Wyposażenie popularnej Gazeli firmy Romet

romet gazelaRowery dzielą się na damskie, męskie i dziecięce. Kobiety często korzystają z męskich modeli, bo z reguły mają lepsze wyposażenie, ale na rynku pojawił się damski model Romet Gazela, który dorównuje jakością męskim rowerom. Jest to model trekingowy, czyli możemy nim jeździć na wycieczki, w góry, czy jeździć po mieście. Jest ona bardzo uniwersalny i posiada bogate wyposażenie, które przyda się na każdej trasie. Jego wyprofilowana, damska rama została wykonana z aluminiowych rurek, które są bardzo lekkie i wytrzymałe. Duże koła ze średniej grubości oponami, zapewniają dobrą przyczepność do podłoża w trakcie jazdy. Praktyczne błotniki na przednim i tylnym kole zabezpieczają kierowcę przed zachlapaniem i świetnie się sprawdzają na długich trasach. Łańcuch został zabezpieczony plastikową osłoną, która chroni go przed dostaniem się do niego ewentualnych odłamków w trakcie jazdy po wyboistym terenie. Nie musimy się już martwić o to, jak położymy rower, bo model Gazela został wyposażony w praktyczną nóżkę. Duży bagażnik nad tylnym kołem, pozwoli zabrać ze sobą bagaże, albo fotelik z dzieckiem, a przednie oświetlenie na dynamo, zapewni doskonałą widoczność po zmroku. Rower posiada aż dwadzieścia jeden przerzutek.

Jazda na Gazeli jest czystą przyjemnością dla amatorki i hobbystki rowerowych wypraw. Rower posiada wszystkie niezbędne elementy, oraz nowoczesny osprzęt, który gwarantuje nam nieładowną jazdę przez wiele tysięcy kilometrów. Każda dama będzie z niego zadowolona.