Projektuję modne ogrody na zaliczenie

Wiedziałem, że jak zaprojektuję coś na zaliczenie to będę miał większe szanse na wyższą ocenę. To był mój ostatni rok nauki w tej szkole i musiałem się mocno starać, żeby dostać się na dobre studia. Poprosiłem więc brata o pomoc, który ma doświadczenie.

Przy projektowaniu modnych ogrodów pomaga mi brat

projektowanie modnych ogrodów w TrójmieścieNa zaliczenie było trzeba wykonać projektowanie modnych ogrodów w Trójmieście i osoba, która zrobi to najlepiej to będzie mogła liczyć na bardzo wysoką ocenę. Na dodatek będzie zwolniona z końcowych egzaminów a ocena za projekt ma zostać przepisana. To była dla mnie wyjątkowa okazja, którą zdecydowałem się wykorzystać. Na szczęście mój brat wykonuje projektowanie modnych ogrodów w Trójmieście i zna się na tym dobrze. Poprosiłem go zatem o pomoc, ponieważ wiedziałem, że z jego wsparciem mam ogromne szanse na sukces. Brat jest nieco zajętym człowiekiem ale znalazł dla mnie czas. Wyjaśnił od razu, że projektowanie modnych ogrodów w Trójmieście muszę wykonać samodzielnie a on jedynie da mi wskazówki, które mi to ułatwią. Zgodziłem się, ponieważ to było wystarczające. Brat nawet zabrał mnie do swojej firmy, żeby pokazać jak pracuje i na czym polega to wszystko. Na bieżąco wskazywał mi wszystkie istotne kwestie a ja wszystko notowałem. jakoś tak po wizycie w jego biurze to całe projektowanie modnych ogrodów w Trójmieście wydało mi się banalnie proste. Jak wracałem to nawet wpadło mi do głowy mnóstwo ciekawych pomysłów. Wiem już co jest modne w tym sezonie i zamierzam to wykorzystać.

Udało mi się wszystko wykonać na czas. Byłem bardzo ciekawy jak nauczyciel oceni mój projekt i czekałem na lekcje z nim z niecierpliwością. Powiedział, że jest tylko jedna praca, która go zachwyciła i wskazał moje nazwisko. Nigdy nie byłem tak dumny.