Projektant zaprojektuje ci wnętrze

Urządzenie wnętrza swojego domu jest rzeczą bardzo trudną. Jednocześnie musi zapanować balans w kilku kategoriach, między innymi w estetycznej czy też tej stricte praktycznej. Wszystkie muszą ze sobą współgrać tak, by mieszkało się wygodnie i jednocześnie przyjemnie. Dlatego też misję zaprojektowania wnętrza powierzyliśmy wraz z żoną specjaliście, który robi to z pasji i powołania.

Powierzenie misji zaprojektowania wnętrza projektantowi to dobry pomysł

projektowanie wnętrz mieszkań warszawaWraz z żoną jesteśmy ludźmi bardzo zapracowanymi. Pracujemy na wysokich stanowiskach, które wiążą się z bardzo dużą odpowiedzialnością. Dlatego też głównie poprzez brak czasu zdecydowaliśmy się na wynajęcie projektanta wnętrz do naszego nowego mieszkania. Faktem także jest, że obydwoje nie posiadamy żadnego zmysłu artystycznego, wobec czego nasze mieszkanie wyglądało by bardzo… praktycznie. Chcieliśmy tego jednak uniknąć, ponieważ oboje cenimy także estetykę. Przez wzgląd na to wszystko długo się nie zastanawialiśmy nim wpisaliśmy w przeglądarkę hasło: projektowanie wnętrz mieszkań warszawa. Mieszkanie, które kupiliśmy było dorobkiem naszego życia, więc stwierdziliśmy, że musi ono się bardzo dobrze prezentować. Warszawski projektant, z którym podjęliśmy współpracę bardzo miło nas zaskoczył. Kiedy tylko obejrzał mieszkanie i dostał jego architektoniczny projekt, w głowie miał już kilka propozycji. Byliśmy pod wrażeniem, gdyż zawsze działa tak na nas obecność inspirujących ludzi, w których działaniu widać przede wszystkim pasję. 

Decyzja o nawiązaniu współpracy z projektantem była jedną z lepszych decyzji, które wraz z żoną podjęliśmy. Mieszkanie wygląda doskonale, jest nowoczesne i praktyczne – dokładnie takie jakiego oczekiwaliśmy. Kiedy znajomi pytają nas które z nas wybierało meble, bez wahania wspominamy o współpracy z projektantem.