Poznań – manicure hybrydowy

Moje paznokcie po ciąży są w bardzo złej kondycji. Wciąż kruszą się i łamią. Biorę suplementy diety, zdrowo się odżywiam, stosuję odżywki do paznokci… – i nic, zero efektu. Moja praca wymaga zadbanych dłoni, jednak nie mogę się nimi pochwalić. Dodam, że każdy, nawet drogi lakier niemal od razu odpryskuje. Koleżanka poleciła mi coś, co okaże się rozwiązaniem tego problemu…

Dłonie w manicure hybrydowym

manicure hybrydowy dłoni w PoznaniuDowiedziałam się, że ostatnio wiele salonów kosmetycznych proponuje klientkom manicure hybrydowy. Postanowiłam bliżej zainteresować się tematem, ponieważ moja koleżanka ma paznokcie podobne do moich, a taki manicure trzyma się na jej dłoniach nienagannie. Przypadkiem zauważyłam na przystanku autobusowym ogłoszenie: manicure hybrydowy dłoni w Poznaniu i po powrocie do domu zadzwoniłam, by umówić się na wizytę. Na miejscu okazało się, że taki sposób malowania paznokci jest wieloetapowy, kosmetyczka nakłada kilka preparatów, jednak całość trwa zaledwie pół godziny, co mi bardzo odpowiada. Nie mam zbyt wiele czasu, zresztą jak każda z nas… Efekt pozytywnie mnie zaskoczył. Kosmetyczka zaproponowała mi położenie naturalnego odcienia beżu – w sam raz do pracy. Ten nienachalny, a zarazem elegancki kolor sprawił, że moje dłonie od razu wyglądają na zadbane. Od tej pory nie wiem, co to kruche i połamane paznokcie. Na dodatek mają piękny połysk – i to wszystko przez trzy tygodnie. Nie liczyłam na tak trwały efekt. Już nie wyobrażam sobie innego sposobu malowania paznokci i zachęcam do tego wszystkie osoby, których dłonie pozostawiają wiele do życzenia.

Od tamtej pory wiele zmieniło się na lepsze. Już nie muszę się denerwować, że mi lakier odpryśnie a paznokieć się złamie. Te czasy odeszły w niepamięć. Teraz cieszę się estetycznymi i zadbanymi paznokciami w subtelnych kolorach. Warto było skorzystać z tej metody malowania.