Poznaję producenta dużych przyczep rolniczych

Mój mąż jest poważnym biznesmenem i liczy się w świecie finansów. Podejmuje tylko najlepsze inwestycje, dzięki czemu jest tak bardzo ceniony. Ostatnio organizował przyjęcie dla kontrahentów, gdzie miałam okazję poznać ciekawych ludzi.

Poznany producent oferuje duże przyczepy rolnicze

producent dużych przyczep rolniczychUczestniczę we wszystkich przyjęciach czy bankietach, które organizuje mój mąż. Jeżeli to on jest zapraszany to także udajemy się tam razem. Na przyjęciu, które tym razem my organizowaliśmy miał się pojawić producent dużych przyczep rolniczych, z którym mąż chce podjąć współpracę. Bardzo mu na tym zależy, ponieważ jest to człowiek, który ma prestiżowe marki a tylko w takie mój małżonek inwestuje. Podczas przyjęcia dyskutowałam ze wszystkimi gośćmi. Kiedy przyszedł ten producent dużych przyczep rolniczych to od razu do niego podeszłam. Wprowadziłam go do towarzystwa i zabawiałam podczas rozmowy. Okazał się on bardzo sympatycznym człowiekiem i zrozumiałam dlaczego mężowi tak bardzo na tym zależy. Postanowiłam bez wiedzy męża zrobić dobry grunt pod interes i mi się udało. Oczarowałam tego człowieka swoją osobą i podczas rozmowy z mężem potwierdził, że chętnie podpisze z nim kontrakt. Mąż zapytał w końcu czy to moja zasługa, bo widział, że dużo czasu spędzam z tym człowiekiem. Na dodatek dodał, że jestem cudowną kobietą i współpraca z mężem na pewno wyjdzie mu na dobre. Zawsze wspieram męża kiedy jest tylko taka możliwość i cieszę się, że mam taką możliwość. Przyjęcie było bardzo udane i owocne pod względem biznesowym.

Mąż już na stałe współpracuje z tym człowiekiem i jest bardzo zadowolony. Cały czas wspomina to przyjęcie i powiedział, że zrobi ze mnie swojego doradcę. Ja jednak się nie godzę, ponieważ prowadzenie biznesu to nie moja dziedzina.