Poszukiwania prawnika od prawa karnego

 

Kilka tygodni temu wracając z drugiej zmiany z pracy do domu, zostałam napadnięta. Niestety sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia. Jednakże, oczywiście zgłosiłam sprawę na policję. Obecnie toczyło się w tej sprawie postępowanie i niedługo sprawa miała trafić na wokandę sądu. Szczerze mówiąc, trochę się w tym wszystkim pogubiłam i zdecydowałam, że potrzebuje pomocy prawnika.

Znalazłam prawnika specjalizującego się w prawie karnym

prawo karne gdyniaPotrzebny mi był ktoś, kto bardzo dobrze zna prawo karne Gdynia to duża miejscowość, dlatego bez problemu udało mi się znaleźć doświadczoną i zaufaną kancelarię prawną. Było to miejsce polecane przez wielu poprzednich klientów, którzy cenili przede wszystkim pełne i uczciwe zaangażowanie wszystkich prawników, w toczące się sprawy. Kancelaria znajdowała się w samym centrum Gdańska, dlatego z pewnością nie miałabym problemów z dojazdem tam. To było dla mnie istotne, ponieważ spodziewałam się, że sprawa nie zakończy się szybko i będę musiała często spotykać się z moim prawnikiem. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat tej kancelarii specjalizującej się w sprawach karnych, umówiłam się na spotkanie z adwokatem. Całe szczęście miał on bardzo szybkie terminy, dlatego już kilka dni później zjawiłam się w jego biurze. Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z tego, jak mnie przyjął.

Faktycznie od początku podszedł on do mojej sprawy z pełnym zaangażowaniem i już na pierwszym spotkaniu załatwiliśmy wszystkie formalności związane z pełnomocnictwem, dzięki czemu on sam mógł się zająć pisaniem i wysyłaniem do sądu wszelkich pism procesowych. Był także obecny ze mną podczas rozpraw sądowych i świetnie przygotował mnie na to, co może się na nich wydarzyć i o co mogę być pytana. Dzięki niemu byłam naprawdę dobrze przygotowana do sprawy.