Posiadam bardzo wygodny portfel

Ja nigdy nie nosiłem swojego portfela. Pieniądze czy dokumenty zawsze nosiłem w kieszeniach, ponieważ tak mi pasowało. Dopiero jak zgubiłem dokumenty i oczywiście sporą gotówkę to zdecydowałem coś z tym zmienić, bo straty są zdecydowanie za duże.

Mój wygodny portfel jest wykonany ze skóry

wygodne portfele skórzaneNigdy nie kupowałem żadnego portfela i nawet nie wiedział czym się kierować. Z pomocą na szczęście przyszła moja przyjaciółka Aniela, która powiedziała mi na co mam zwracać uwagę. Niby to zwykły zakup, ale nigdy nie miałem takiego portfela i chcę, żeby mi w pełni odpowiadał. To Aniela powiedziała mi gdzie są wygodne portfele skórzane i zaleciła, żebym tam udał się na zakupy. Najlepsze są według niej skórzane, ponieważ są wytrzymałe i będą służyły na lata. Poprosiłem, żeby pojechała razem ze mną na zakupy i pomogła mi coś wybrać. Aniela to ma chyba z dwanaście portfeli i ciągle je zmienia. Wszystko zależy od tego co ma danego dnia ubranie. Kobiet to ja nie zrozumiem. Kiedy dotarliśmy do sklepu, który sprzedaje wygodne portfele skórzane od razu jeden wpadł mi w oko. Bez chwili zastanowienia zdecydowałem się na jego zakup. Aniela była zaskoczona ale pochwaliła mój wybór. Uznała, że na pewno będę z niego zadowolony. Kiedy wróciłem do domu to od razu nowo wyrobione dokumenty schowałem do portfela i trzymam tam wszystkie swoje pieniądze. Teraz to na pewno już nic nie zgubię. Portfel okazał się wygodny i noszenie go w kieszeni w niczym mi nie przeszkadza. Mimo, iż czuję, że go mam to jest to niezauważalne.

Teraz to nie wyobrażam sobie, żeby nosić wszystko luzem w kieszeniach. Sam sobie się dziwie, że wcześniej nie chciałem portfela. Przecież to praktyczne i wygodne rozwiązanie, które każdemu odpowiada. Teraz już na pewno z niego nie zrezygnuję.