Pomorskie – najpiękniejsza limuzyna na wesele

Na wesele zbieraliśmy od lat. Tak naprawdę, zajęło nam to prawie siedem lat od czasu jak się zaręczyliśmy. Rodzina często nam dogryzała, że niepotrzebnie się zaręczyliśmy skoro dalej nic z tym nie zrobiliśmy. Nikt nie mógł zrozumieć, że nie chcieliśmy brać na tę okazję kredytu czy pożyczać pieniędzy po rodzinie. A zarówno mi, jak i partnerce, zależało, żeby był to wyjątkowy dzień, żebyśmy mogli sobie na wszystko co chcemy pozwolić.

Wynajem limuzyny weselnej w Pomorskim

limuzyna na wesele pomorskieKażdy, kto wcześniej nie organizował wesele to nawet nie wyobraża sobie jakie to są ogromne pieniądze. Niestety, ale wszystko kosztuje i to naprawdę dużo. Dlatego musieliśmy odłożyć sobie kilkadziesiąt tysięcy, by spokojnie móc nie odmawiać sobie niczego, co nam się podoba. Moja ukochana miała wybraną suknię z marzeń za kilka tysięcy, a ja miałem inne pragnienie. Wiadomo, jak to facet, lubię fajne samochody. Nie widziałem innego wyjścia, poszukiwana była tylko i wyłącznie limuzyna na wesele Pomorskie to nasze województwo, dlatego firma, którą wynajmę musiała obsługiwać te tereny. Tak naprawdę salę, orkiestrę i fotografa wybrała narzeczona. Ja byłem z siebie dumny, bo limuzyna, którą wybrałem była przepiękna. Idealna na jedyny taki dzień w życiu. Myślę, że nigdy nie będę miał więcej okazji, by się taką przejechać, a zawsze miałem takie pragnienie, żeby poczuć się jak w filmach. Oczywiście skonsultowałem swój wybór z przyszłą żoną i ona również podziela moje zdanie, że nie ma piękniejszego auta do ślubu jak biała limuzyna.

Sam jej wygląd robi wielki efekt wow, dlatego postanowiliśmy nawet zrezygnować z jakichkolwiek dekoracji na masce, ewentualnie tylko napis na tablicy rejestracyjnej. Uznaliśmy, że kwiaty mogą przykryć piękno auta, a tego byśmy nie chcieli.