Pomagam wujkowi w zakładzie budowlanym

Mój wujek prowadzi zakład budowlany od wielu lat. Zawsze ma sporo zleceń i ostatnio poprosił mnie o pomoc w prowadzeniu biura. Siedziba firmy mojego wujka znajduje się w centrum miasta. Wujek potrzebuje zaufanej osoby, która będzie odpowiedzialna za kontakt z klientami.

Zostałam zatrudniona w zakładzie budowlanym

Postanowiłam skorzystać z propozycji tym bardziej, ze nie mam aktualnie żadnej pracy. Studiuję i każde zakład budowlany Grudziądz pieniądze mi się teraz przydadzą tym bardziej że muszę opłacać swoją naukę. Studiuję zaocznie a zakład budowlany Grudziądz jest otwarty tylko w tygodniu. Dla mnie to jest najlepsze rozwiązanie. Będę musiała się wiele nauczyć bo nigdy nie miałam kontaktu z klientami. To będzie moja pierwsza tak poważna praca. Wszystkie obowiązki zostaną mi przekazane przez wujka w trakcie pierwszych dni pracy. Mam nadzieję, że sobie ze wszystkim poradzę. Jestem zadowolona z moich pierwszych dni. Wszystkie obowiązku, które muszę wykonywać są dla mnie proste. Zakład budowlany Grudziądz jest doceniany przez wielu klientów. Do tej pory nie zdawałam sobie sprawy, ze wujek prowadzi tak dobra firmę. Zatrudnia najlepszych specjalistów co jest chwalone przez klientów, którzy mieli okazję korzystać z usług wujka firmy. Praca, która wykonuję jest bardzo łatwa. Staram się przekazywać klientom jak najwięcej informacji o usługach, które są wykonywane przez naszych fachowców. Informuję o cenach a także dostępnych terminach. Udało mi się podpisać już kilka zleceń.

Wujek jest zadowolony z mojej pracy. Kontakt z klientem na pewno bardzo mi się przyda w przyszłości. dzięki niemu będę na pewno bardziej śmiała i będę potrafiła załatwić więcej spraw. Cieszę się, że skorzystałam z propozycji i tak dobrze sobie radzę. Zarobione pieniądze przeznaczam na szkołę a także na swoje przyjemności.