Polecany Kross Lea 5.0

Damskie rowery od firmy Kross, możemy zaliczyć do najbardziej udanych i dopracowanych pod każdym względem. Seria Lea jest linią rowerów górskich, od najbardziej podstawowej wersji, do najbardziej zaawansowanej. Im wyższy numer w serii, tym dany jednoślad jest mocniej rozwinięty. 

Damski Lea 5.0 od Krossa

kross lea 5.0Patrząc na rynek rowerów damskich, niewielu producentów ma tak dobrze przygotowaną ofertę jednośladów górskich dla kobiet. Seria Lea to modele ułożone chronologicznie, od „jedynki”, która jest podstawową wersją, do „ósemki”, czyli tej najbardziej zaawansowanej. My zajmiemy się dziś niemal środkowym, bo piątym w kolejności. Kross Lea 5.0 jest stworzony z myślą o paniach, które chcą mieć bardziej zaawansowany sprzęt za uczciwe pieniądze. W tym modelu bardzo ważna jest geometria ramy, która jest przystosowana do potrzeb pań. Zatem jest ona obniżona i odpowiednio wyprofilowana, tak by ułatwić wsiadanie i zsiadanie. Rama jest wykonana z lekkiego stopu aluminium, który jednocześnie jest bardzo wytrzymały. Dzięki temu rower ma bardzo niską masę, co ma znaczenie dla każdej z pań. Lea 5.0 możemy zakupić w sklepie internetowym producenta, jak też u jego autoryzowanych partnerów. Tam dostaniemy pięcioletnią gwarancję, co nie jest standardem u innych producentów. Jeśli rower do dwóch tysięcy złotych to nasz cel, Lea „piątka”, wydaje się być nie do przebicia. Zasługa w tym nie tylko markowego osprzętu, czy napędu, ale również bardzo dobrze dopasowanej do kobiecego gustu, stylistyki.

Firma Kross jest liderem w polskiej branży rowerowej. Specjalizuje się w produkcji każdego rodzaju rowerów, ale także odzieży sportowej, osprzętu i akcesoriów. Seria Lea jest niezwykle popularna wśród pań i możemy to łatwo zaobserwować na ulicach polskich miast.