Polecane cienie do konturowania

Większość kobiet lubi się malować i robi to codziennie jeśli np. idzie do pracy lub na kawę z przyjaciółką. Jeśli jednak nie musimy wychodzić z domu to chętnie odpoczywamy także od makijażu. Dlatego do makijażu każda kobieta ma odpowiednio przygotowaną kosmetyczkę. Zapewne wiele z kobiet potrafi wykonturować sobie twarz za pomocą odpowiednich kosmetyków.

Cienie i pudry do konturowania

produkty do konturowania twarzyJeśli chodzi o produkty do konturowania twarzy najlepiej sprawdza się bronzer i rozświetlacz. Takie kosmetyki ma zapewne każda kobieta na Polce w swojej łazience nawet jeśli nie kupiła ich typowo do konturowania. Tym bardziej, że ten trik makijażowy jest modny od niedawna. Gwiazdy i celebrytki stosują technikę konturowania by wysmuklić swoją twarz, odświeżyć i rozjaśnić buzię. Często nie wiemy jak nakładać takie kosmetyki by efekt był idealny. Dlatego można pooglądać sposoby nakładania bronzera by wysmuklić twarz, zmniejszyć optycznie czoło lub nos. Na popularnym kanale w internecie są różne szkoleniowe filmiki za pomocą, których nauczymy się modelować i malować buzię. Do konturowania twarzy profesjonalistki polecają także odpowiedniej grubości pędzel, którym można zblendować nałożony cień lub puder. Zazwyczaj ciemny kolor bronzera nakładamy na górną część czoła oraz policzki by je wyostrzyć. Jasny rozświetlacz będzie idealny podnóży oraz na środkową część czoła. Na koniec nad usta można dać trochę rozświetlacza by je optycznie uwydatnić.

Każda kobieta chce czuć się pięknie i atrakcyjnie. Często pomaga jej w tym odpowiedni makijaż. Na taki profesjonalny chodzimy na szczególną okazje np. Sylwester czy ślub przyjaciółki. Natomiast samodzielnie potrafi chyba każda kobieta wykonać delikatny makijaż idealny do pracy. Wystarczy puder, fluid, tusz do rzęs i szminka by makijaż był gotowy.