Oryginalność, doskonała jakość i niska cena!

Odkąd pamiętam mama nigdy nie ubierała mnie w sukienki, ani słodkie, dziewczęce buciki, jeśli nie wymagała tego żadna specjalna okazja. Moje ubrania zawsze były schludne, acz luźne i przede wszystkim wygodne. Ten styl został mi po dziś dzień, chociaż nie powiem, lubię czasem ubrać się kobieco.

Wygoda i styl

Backyard CartelTrudno znaleźć ciuchy, które zarówno będą wygodne, oryginalne i luźne, a jednocześnie takie, w których można się poczuć kobieco. Od zawsze inspirowały mnie dziewczyny, które we wspaniałym stylu łączyły ze sobą elementy garderoby męskiej oraz damskiej, a mimo to wciąż wyglądały dziewczęco, czy nawet seksownie. Takim moim ulubionym połączeniem są trampki, leginsy, oraz męski, długi t-shirt noszony w formie tuniki i do tego opcjonalnie koszula z długimi rękawami. Niestety w większości przypadków, męskie koszulki, a już w szczególności te o dużych rozmiarach wyglądały na mnie dosłownie, jak worki. Mimo to postanowiłam się nie poddawać i ciągle szukać marki, która zapewni mi dokładnie to, czego potrzebuję. Niestety, w sklepach stacjonarnych na próżno szukać tego typu ubrań, jednak od czego jest internet? Właśnie tam natknęłam się na firmę Backyard Cartel. Jest to marka produkująca ubrania w oryginalnym, nieco rockowym stylu, zaś fasony ich koszulek z pewnością wpasują się w kreacje zarówno kobiece, jak i męskie. Byłam wniebowzięta widząc, że nie tylko udało mi się znaleźć dokładnie to, czego szukałam, ale w dodatku ubrania przez wzgląd na swój zadziorny charakter idealnie integrują się z moim gustem i poczuciem estetyki. Niska cena koszulek dodatkowo zachęciła mnie do zakupu kilku sztuk, dzięki czemu za jednym zamachem mogłam zdobyć parę wymarzonych koszulek zamiast jednej! 

Warto wspomnieć, że dodatkowo na uznanie z całą pewnością zasługuje nie tylko fason, oryginalność i niska cena, ale również doskonała jakość towaru. Druk z koszulek nie ściera się, nie niszczy w praniu, zaś one same są wykonane w stu procentach z bawełny! Marka Backyard Cartel zdecydowanie sprawi, że poczujesz się w swoich ubraniach zarówno wygodnie, jak i oryginalnie!