Oklejanie z charakterem marketingowym

 

Interesowało mnie oklejenie mojego samochodu. Z racji tego, że na samym początku prowadzenia własnej firmy miałem codziennie sporo kilometrów do przejechania stwierdziłem, że umieszczenie jakiejś ładnej grafiki na samochodzie będzie tutaj kluczowe jeśli chodzi o pozyskanie nowych klientów i co najważniejsze zwiększenie widoczności.

Projekty graficzne na autach

kreatywna reklama na samochodzie - cena

Oklejanie samochodów sprawdziłem w internecie, że jest całkowicie bezinwazyjne, czyli nie niszczy lakieru, a dodatkowo taki nadruk można bez problemu usunąć w dowolnym momencie. Stwierdziłem, że będzie to usługa w sam raz dla mnie. Oklejanie samochodów znalazłem praktycznie kilka kilometrów dalej u panów prowadzących warsztat samochodowy. Wytłumaczyli mi bardzo dokładnie, na czym przebiega cały proces oklejania tak, żebym dokładnie wiedział, jakie materiały zostaną użyte i jak kreatywna reklama na samochodzie – cena będzie wyglądać. Póki co jednak wykorzystywałem tylko logotyp jeśli chodzi o materiały graficzne, stąd też taki właśnie projekt zamierzałem umieścić na samochodzie. Interesowały mnie dwa miejsca – zarówno z przodu na masce oraz z boku, gdyż jak uważam są to dwa pierwsze miejsca, na które każdy klient zwraca uwagę. Oklejanie samochodów to bardzo dokładna praca. Nadruk na specjalnie przystosowanej do tego folii najczęściej firmy zlecają na zewnątrz, gdzie później odbierają gotowy produkt. Nie wiedziałem do końca, jak technicznie wygląda przygotowanie takiego nadruku, jednak interesował mnie tylko projekt końcowy.

Oklejanie samochodów w moim mieście przebiega dokładnie tak, jak sobie tego życzyłem. Gotowy samochód odebrałem na drugi dzień i wiedziałem, że będzie prezentował się świetnie w oczach moich klientów. Teraz za każdym razem, jak podróżuję wiem, że moja reklama na samochodzie jest widoczna i przyciąga dużą uwagę nowych klientów w mieście.