Oferta kaloszy roboczych dla wielu branż

Jednym z najczęściej używanych produktów należących do obuwia roboczego są kalosze, które mogą być stosowane przez wielu pracowników. Ten rodzaj obuwia roboczego jest bardzo popularny w zawodach, których specyfika wymusza długie przebywanie pracowników na odkrytym terenie. Dzięki kaloszom ich praca przebiega w bardzo dobrych warunkach, a pracownik może w komfortowy sposób wykonywać swoje obowiązki.  

W jakich zawodach stosuje się kalosze gumowe?   

kalosze roboczeObuwie tego typu jest popularne przede wszystkim wśród rolników. Dzięki temu, że byty gumowe nie przepuszczają wilgoci, a także chronią przed zimnem, rolnicy mogą wykonywać swoją pracę zarówno zimą, jak i latem. Ocieplenie nóg zapewnia konstrukcja buta, która oparta jest o filc, a także ocieplenie kożuchowe. Kalosze robocze są także oferowane w innych wersjach, które są połączeniem tradycyjnego kalosza oraz buta roboczego. Tego typu obuwie może odznaczać się wodoodpornością, a także być wyposażone w materiały chroniące przed zmiażdżeniem czy urazem nogi, czy stopy. Dzięki temu tego typu buty mogą być użytkowane na przykład przez kierowców, lub mechaników, którzy większość swojego czasu przebywają na zewnątrz zakładu lub parku maszynowego, umieszczonego pod gołym niebem. Wiele rodzajów obuwia jest odpornych na bardzo niskie temperatury, a także zapobiega odmarzaniu nóg. Tego typu obuwie jest popularne na przykład wśród myśliwych.

Dobrej jakości obuwie wodoodporne znajdziemy w punktach i sklepach z artykułami BHP. Dzięki ich działalności możemy wyposażyć pracowników w najlepszej jakości obuwie, które może być aktualnie oferowane na rynku. Wiele firm posiada podpisaną umowę z wieloma punktami, dzięki czemu dostarcza pracownikom każdego działu najlepsze obuwie nieprzerwanie od wielu lat.