Odniosłam sukces w wynajmowaniu namiotów

Moja firma jest dostępna na rynku od wielu lat. Zaczynałam działać w branży jak jeszcze nie wiele osób zdawało sobie sprawę, że wynajem namiotów różnego typu jest bardzo popularny za granicą gdzie się urodziłam i wychowałam. Po kilku latach rodzice zdecydowali się na powrót do kraju i ja wówczas wiedziałam czym będę chciała się zająć w przyszłości.

Szukam lokalu na wynajem namiotów

wynajem namiotów na imprezyPo przyjeździe do kraju najwięcej czasu musiałam przeznaczyć na wynajem odpowiedniego lokalu. Sporo czasu poświęciłam tez na załatwienie wszystkich formalności, które były wymagane do założenia działalności gospodarczej. Rodzice zainwestowali w mój biznes. Wiedzieli, że jak się na coś zdecydowałam to mam to już wszystko przemyślane. Wynajem namiotów na imprezy jak zaczynałam nie był znany w kraju. Powoli coraz więcej osób przekonywało się, że to jest dobry pomysł i na pewno w przyszłości to będzie bardzo obiecująca branża. Wynajem namiotów na imprezy poza miastem, w którym mieszkałam Poznaniem otworzyłam także w Warszawie i Krakowie. Musiałam wszystkiego dopilnowywać sama. Zatrudniłam odpowiednie osoby, którym musiałam zaufać. Mieliśmy kontakt telefoniczny. Na szczęście ani razu nikt z moich pracowników mnie nie zawiódł i wszystkie moje prośby a także polecenia były wykonywane jak najdokładniej. Nasza sieć jest teraz bardzo znana w naszym kraju. Ja powoli zaczynam współpracę z klientami zagranicznymi, którym nie oferują wynajmu a sprzedaż namiotów na różne okazje.

Jestem bardzo zadowolona z mojej firmy. Nie sądziłam, że uda mi się osiągnąć aż tak spory sukces. Na początku wiele czasu poświęciłam, że cała firma ruszyła. Sporo poświęcenia mnie to kosztowało ale teraz wiem, że było warto. Nasze siedziby są doceniane przez klientów, którzy chętnie z nami współpracują i to jest dla mnie najważniejsze.