Nauka jazdy na nartach w szkółce narciarskiej

Wyjeżdżając w góry chcemy nie tylko podziwiać piękne widoki, spacerować po szczytach, ale również nauczyć się jeździć na nartach. Jak mówią na naukę nigdy nie jest za późno a dzięki wykwalifikowanym instruktorom możemy się nauczyć jeździć zaledwie w kilka dni.

Szkółka narciarska i nauka jazdy na nartach

szkółka narciarska zieleniecRazem z rodziną wybraliśmy się na ferie zimowe w góry. Było strasznie dużo śniegu. Pomyślałam, że to świetna okazja, aby nauczyć się jeździć na nartach. Włączyłam komputer i zaczęłam szukać najlepszej szkółki nauki narciarskiej w okolicy. Jednak większość ofert skierowana była do osób już potrafiących jeździć, które chciałby się doszkolić. Na szczęście znalazłam ciekawe ogłoszenie jednej ze szkółek. Była to szkółka narciarska zieleniec. Do wyboru mieliśmy kursy indywidualne lub grupowe. My jednak wybraliśmy te pierwsze, pomimo, iż były trochę droższe. Kursy odbywały się pod okiem wykwalifikowanych specjalistów, dlatego bez obaw mogłam zostawić swoje dzieciaki pod ich opieką i udać się do swojego instruktora. Mój mąż wolał jednak naukę na snowboardzie niż na nartach, ponieważ woli sporty ekstremalne, które dostarczają duża dawkę adrenaliny. Szkółka miała w swojej ofercie kursy zarówno dla osób początkujących tak jak my oraz dla osób zaawansowanych. Dodatkowo kursy dopasowane były do możliwości i umiejętności uczestników. Po kilku dniach każdy z nas mógł już samodzielnie zjeżdżać ze stoków. Byliśmy bardzo zadowoleni, dlatego wrócimy tu jeszcze nie raz i będziemy szkolić swoje umiejętności pod okiem specjalistów.

Jeśli więc chcecie nauczyć się jazdy na nartach bądź się podszkolić warto zapisać się na taki kurs. Dzięki trenerom mamy pewność, że nasze dzieci są w dobrych rekach i że nic im się nie stanie. Kiedy one uczą się jeździć my możemy w tym czasie spędzić trochę czasu razem.