Najlepszy fotograf ślubny

Trzy miesiące temu odbył się ślub moje siostry. Przeżywałam to wydarzenie jakby co najmniej moja córka wychodziła za mąż. Dzieli nas bowiem spora różnica wieku. Jestem od niej prawie piętnaście lat starsza. Zresztą to właśnie ja pomagałam je organizować wszystko.

Wyjątkowe zdjęcia ślubne

fotograf na ślub bydgoszczJej mąż przed ślubem wyjechał do pracy za granicę żeby trochę zarobić. To był dobry pomysł, ale jednak siostra została z tym wszystkim sama. Pomagałam jej więc w czym tylko mogłam. W końcu z siostrą podzieliłyśmy się obowiązkami i tym kto jest za co odpowiedzialny bo nie było za dużo czasu. Miałam znaleźć fotografa na ten dzień. Siostra nie miała jakichś specjalnych wymagań. Ja chociaż brałam ślub dawno temu i było wtedy inaczej to szukałam swojego długo. Wiedziałam bowiem, że zdjęcia to jedna z ważniejszych pamiątek z tego dnia i muszą wyjść jak najlepiej. Zaczęłam pytać w pracy czy może ktoś zna dobrego fotografa na ślub. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że widziała zdjęcia jej kuzynki ślubne i były świetne. Wzięła namiary na fotografa i ja do niego po jej rekomendacji zadzwoniłam do niego. Na szczęście okazało się, że ten fotograf na ślub bydgoszcz nie miał innych planów. Także po obejrzeniu jego zdjęć na stronie internetowej zdecydowałam się na to żeby to właśnie on robił siostrze i jej mężowi zdjęcia. Miałam nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni. Spodobało mi się u tego fotografa profesjonalne i poważne podejście do tematu. Na samej uroczystości nie zwracałam zbytnio uwagi na to w jaki sposób były robione zdjęcia.

Zobaczyłam efekt dopiero po kilku dniach. Wszyscy byli bardzo pozytywnie zaskoczeni tym jak wyszły te zdjęcia. Uważam, że nie mogłam wybrać lepszego fotografa dla siostry. Dzięki niemu siostra z mężem maja wspaniałą pamiątkę w postaci zdjęć.