Nadzoruję dostawą z meblami loft

 

Jestem dyspozytorem, ale mam mnóstwo różnych obowiązków, z których zawsze się bardzo sumiennie wywiązuję. To daje mi gwarancję pewnego zatrudnienia i premii, które są mi przyznawane każdego miesiąca za dobrze wykonaną pracę.

Dzięki mojemu wsparciu dostawa z meblami dotarła szybko

meble loftTo był dla nas dość dobry miesiąc, ponieważ udało się podpisać kontrakt z zagranicznym odbiorcą, który zamówił nasze meble loft w dużej ilości. Warunkiem transakcji był nasz transport, który mieliśmy wysłać na koszt odbiorcy. Mamy wykwalifikowanego kierowce, ale nigdy nie był on za granicą i zostałem wytypowany, by doprowadzić go na miejsce. Zapakowali na magazynie meble loft i kierowca ruszył w trasy. W samochodzie posiada lokalizator i nawigację to jestem przekonany, że poradzi sobie, ale postanowiłem uważnie doprowadzić go do celu. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu dużo wcześniej mam informację o zatorach drogowych i mogę wskazać objazd. Wszyscy w firmie się cieszyliśmy, że nasze meble loft mają takie zainteresowanie, ale tak na prawdę to nikt nie liczył, że będzie aż tak ogromny odzew. Wiem od kadrowej, że jest jeszcze kilka firm zagranicznych, które interesują nasze meble loft i są w trakcie negocjacji z zarządem. Taka okazja to nie może zostać zmarnowana i wiem doskonale, że zarząd na pewno podpisze te kontrakty. Wtedy to pewnie będziemy musieli zatrudnić więcej kierowców i zaopatrzyć się w dodatkowe samochody. Póki co prowadzę Mieczysława do naszego zagranicznego odbiorcy i całkiem nieźle nam to idzie.

Transport dojechał na czas i kierowcy udało się trafić bez problemu. Oczywiście jest w tym ogromna moja zasługa, ponieważ na bieżąco go informowałem o sytuacji, jaka panuje na drodze. Wiem również, że pozostałe kontrakty zostały podpisane.