Muszę dobrze zaplanować video marketing

Chyba już się przyzwyczaiłam do tego, że jak jest jakieś trudne zadanie to zawsze trafia to na mnie. Każdy od razu ma mnóstwo pracy a ja oczywiście godzę się na wszystko. Mi to w sumie nawet pasuje, bo dzięki temu dostaję dużo wyższe wynagrodzenie od reszty.

Na dobre zaplanowanie video marketingu mam niewiele czasu

dobrze zaplanowany video marketingTym razem jak wpadł do naszego biura szef to swoje kroki od razu skierował w moją stronę. Stwierdził, że będzie rozmawiał bezpośrednio ze mną, ponieważ uważa, że jestem jedyną osobą, która będzie potrafiła ogarnąć temat. Interesował go dobrze zaplanowany video marketing i chciał, bym w błyskawicznym tempie się nim zajęła. Jak to stwierdził, jest on mu potrzebny na wczoraj. Na wykonanie zadania miałam mnóstwo czasu zawsze a teraz taka sytuacja? Nawet nie miałam pojęcia jak zabrać się za ten dobrze zaplanowany video marketing ale oczywiście potwierdziłam prezesowi, że zajmę się tym niezwłocznie. Liczył na informacje już następnego dnia. To mam pewnie cały dzień zapchany. Odwołałam spotkanie z Justyną, ponieważ wiedziałam, że to zlecenie jest najważniejsze. Nie prosiłam nikogo o pomoc i nawet jak podeszła Jolanta to jej odmówiłam. To moja przyjaciółka, która zawsze mi pomaga jak jest pilna sytuacja. Poczytałam jaki powinien być ten dobrze zaplanowany video marketing i od razu zabrałam się do działania. Mam wszystko rozplanować zgodnie z oczekiwaniami prezesa i dobrze, że przynajmniej dał mi wytyczne. To bardzo konkretny człowiek i zawsze wie czego chce. Dzięki temu praca dla niego jest prostsza.

Następnego dnia z rana zostały mi tylko jakieś poprawki do naniesienie i byłam gotowa. Kiedy wszedł prezes to przywitałam go uśmiechem. Od razu wiedział, że sobie poradziłam. Przyznał, że zasługuję na bardzo poważny awans.