Moja siostra będzie najlepszym architektem

Moja siostra dzisiaj ma obronę. Trzymam za nią kciuki i mam nadzieję, że uda jej się obronić i dostać dobrą ocenę. Od razu po obronie ma dać mi znać jak jej poszło i wieczorem idziemy zaszaleć na miasto. Musimy uczcić jej sukces. Siostra bardzo angażowała się w naukę i była jedną z najlepszych studentek na roku.

Siostra została architektem

architekt wnętrz gdańskMichalina ma talent. Od małego lubiła rysować różne pomieszczenia i nawet sama przestawiała meble w swoim pokoju. Oczywiście nie miała aż tyle siły i ja musiałam jej pomagać. Michalina miała fajne pomysły i tak jej zostało do dzisiaj. Jestem pewna, że sobie poradzi w branży. Architekt wnętrz Gdańsk dobrze zarabia więc siostrę czeka świetlana przyszłość. Na pewno będzie miała spor zleceń i będzie mogła się realizować zawodowo. Ma już kilka propozycji z różnych firm jeśli chodzi o pracę więc musi się jedynie obronić. Siostra zadzwoniła do mnie bardzo szczęśliwa. Powiedziała, że już jest po obronie i czeka na wyniki. Dobrze jej poszło i na pewno wychodzimy dzisiaj na miasto. Bardzo się ucieszyłam i już zaczęłam wybierać odpowiednia sukienkę na nasze wyjście. Moje mieszkanie, które znajduje się w Gdańsku także zostało zaprojektowane przez siostrę. Kupiłam je w stanie deweloperskim i siostra przygotowała projekt dla fachowców, których zatrudniłam. Dzięki temu fachowcy wiedzieli jak wykonywać swoje prace żeby projekt został zrealizowany.

Wielu moich znajomych, którzy pojawili się u mnie na parapetówce pytało się o to kto zaprojektował moje mieszkanie i siostra miała już kila telefonów urządzania wnętrz. Taka reklama jest najlepsza. Znajomi mogli na spokojnie obejrzeć sobie moje mieszkanie i podpatrzeć jakie pomysły siostra u mnie zrealizowała. Niektóre nawet dla mnie były zaskakujące. Jestem dumna z moje siostry.