Moda na drewniane domy

 Jeżeli chodzi o zmiany w modzie to wiadomo, ze zachodzą bardzo szybko i z sezonu na sezon wdrażane są coraz to nowsze udogodnienia. Nadszedł również czas na branżę nieruchomości. Jak kiedyś popularne były wielkie płyty i blokowiska tak w tym roku większość osób powraca do domów drewnianych.

Domy z bali

modne domy z drewnaJak się okazuje wspaniałe domy z bali to nie tylko malownicze Malediwy czy Bora Bora. Coraz więcej domów z bali można zobaczyć z górach ale także i na wsiach. Popularność ich rośnie, gdyż są o niebo tańsze i postawienie domu o takiej samej powierzchni co domu z cegły jest niemal o 50 % tańsza! Jest to również bardzie ekologiczne, gdyż nie ma ingerencji chemikaliów bo nie są one potrzebne. Jest to czysta natura więc nic dziwnego, że z dnia na dzień modne domy z drewna zadziwiły większość mieszkańców. Bardzo ładnie drewno komponuje się z tradycyjnym kamienie i dzięki temu powstają na prawdę cudowne wytwory architektoniczne. Sprawia to, domy z drewna nie stanowią już tylko domków letniskowych tylko powstają z nich gigantyczne apartamentowce sięgające nawet 2000 metrów kwadratowych powierzchni. Sprawia to, że budownictwo wchodzi na zupełnie inny rozwój i architektom nie straszne żadne materiały budulcowe. Domy z drewna są również bardzo malowniczne dla oka czyste i przejrzyste. Bale w porównaniu do cegieł czy betonu o wiele bardzie trzymają swoją jakość i są odporne na erozje. 

Mamy nadzieję, ze domy z bali staną się coraz bardziej popularne, gdyż jak widać nie ma u nich mićusów. Są to domy na które mogą pozwolić sobie również młode małżeństwa, które nie muszą brac gigantycznego kredytu na swoje pierwsze mieszkanie gdzie ledwo się mieszczą. Takie domy stanowią dużą alternatywę i dodatkowo bardzo szybko je się buduje co sprawia że własny dom można mieć w zaledwie pare miesięcy.