Mieliśmy najlepszego dja na weselu

Dzisiaj wzięła mnie na wspomnienia. Z mężem mieliśmy wolny wieczór bo córka poszła nocować do babci. W weekendy Kasia bardzo często chodzi do babci bo w tygodniu praktycznie nie maja czasu się spotkać. Moja mama jeszcze pracuje a Kasia chodzi na różne dodatkowe zajęcia. Dlatego w weekendy nadrabiają zaległości.

Wspominamy naszego dja na weselu

rybnicki dj na weseleMy tydzień temu mieliśmy rocznicę ślubu. Jak szybko ten czas zleciał. Bardzo dobrze nam się układa i cieszę się, że mieliśmy to szczęście że udało nam się poznać i zakochać w sobie. Przygotowałam dzisiaj ulubioną kolację mojego męża i włączyłam film z naszego wesela. Wspominaliśmy dja, który rozruszał wszystkich gości. Dj, który grał na naszym weselu jest naszym dobrym znajomym. Niestety jakiś czas temu przeprowadził się w inne rejony naszego kraju i już nie spotykamy się aż tak często. Rybnicki dj na wesele swego czasu robił furorę na naszym lokalnym rynku. Miał bardzo wiele zleceń i praktycznie w sezonie letnim nie miał żadnych wolnych weekendów. Wszyscy nasi goście chwalili Rafała i muszę przyznać, że sama nie spodziewałam się że nasze wesele będzie aż tak udane. Dj puszczał oryginalne kawałki ulubionych i znanych piosenek. Dostosowywał muzykę do gości. Kiedy widział, że mają sporo siły puszczał rytmiczne i taneczne kawałki. Kiedy goście byli już zmęczeni leciała wolniejsza muzyka lub była robiona przez niego przerwa na jedzonko czy toast. Wybór naszego znajomego na wesele to był strzał w dziesiątkę. Teraz Rafał robi także karierę i to na większą skalę.

Decydując się na Rafała zaoszczędziliśmy trochę pieniędzy bo Rafał nie wziął od nas standardowej stawki, która sobie liczył kilkanaście lat temu. Dodatkowo mieliśmy pewność, ze impreza będzie udana. Chętnie jeszcze raz przeżyłabym nasze wesele jeśli tylko miałabym taka możliwość.