Meble do kuchni

Pracowaliśmy dla wielu klientów z racji prowadzenia własnej agencji reklamowej. Jednakże prawdziwym wyzwaniem okazało się wypromowanie nowo otwartego oddziału firmy, która zajmuje się produkcją mebli. Tworzenie mebli na wymiar, gdyż tym zajmował się nasz klient wykonywane było w firmie rodzinnej z tradycjami, dlatego właśnie na tym postanowiliśmy się skupić.

Gdynia – gdzie zamówić meble

meble kuchenne Gdynia

Cieszyło nas, że firma, która działa w branży meblarskiej ma niejakie pojęcie o marketingu i dobrze wiedziała, że bez niego faktycznie bardzo trudno będzie się wybić. Zwłaszcza dzisiaj, gdzie wielkie koncerty oraz producenci zgarniają większość klientów na rynku oferując im meble kuchenne Gdynia w bardzo przystępnych cenach. Dlatego właśnie taka reklama była dla nas bardzo dużym wyzwaniem, któremu postanowiliśmy podołać. Producent mebli na wymiar początkowo przekazał nam swoje materiały reklamowe, które wykorzystuje w codziennej komunikacji z klientami. To właśnie na ich podstawie zdecydowaliśmy się na konkretne działania reklamowe. Postanowiliśmy nawet nakręcić film pokazujący, jak pracuje producent mebli na wymiar i czym dokładnie się zajmuje. Staraliśmy się dzięki niemu pokazać sam proces produkcji mebli, ale także planowania, czy rozmów z klientami, bez których oczywiście cała praca nie miałaby większego sensu. Szybko zdaliśmy sobie sprawę, że zrobiliśmy bardzo dobrą pracę z tego względu, że producent mebli na wymiar odezwał się do nas po paru miesiącach mówiąc, że chyba działania przyniosły odpowiednie rezultaty, gdyż ma coraz więcej klientów i pewnie jest do właśnie nasza zasługa.

Takie działania nie miałyby jednak większego sensu, gdyby producent mebli na wymiar nie dbał o najwyższą jakość swoich produktów. Każdy mebel jest bardzo dobrze zakonserwowany i zabezpieczony. Wytrzymuje naprawdę długo, jak zapewniał nas producent.