Maskotki szyte własnoręcznie

Moja siostra wpadła na świetny pomysł rozkręcenia swojego biznesu. Postanowiła, że zacznie samodzielnie szyć oryginalne pluszaki, które jak doskonale wiadomo, wszyscy z nas uwielbiają. Pomimo tego, że maskotek jest naprawdę wiele, wszyscy zakochali się w jednym konkretnym rodzaju szytym przez siostrę.

Oryginalne maskotki dinozaury

dinozaur maskotkaPomysł na otwarcie biznesu narodził się dosyć spontanicznie. Pewnego dnia moja siostra kupiła w sklepie z używaną odzieżą przepiękny pluszowy kocyk i postanowiła, że uszyje z niego zabawnego dinozaura dla swojego chrześniaka. Kiedy pokazywała efekt swojej pracy innym, wszyscy byli zachwyceni do takiego stopnia, że prosili siostrę aby dla nich też podobnego uszyła. Dinozaur maskotka uszyty przez moją siostrę był naprawdę oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Posiadał mangowe oczka i wielki, uśmiechnięty pyszczek, natomiast materiał kocyka z którego maskotka była stworzona posiadał wiele kolorów, więc moja siostra postanowiła, że dinozaur będzie wyglądał tak, jakby ktoś go pozszywał z malutkich łatek. Efekt naprawdę był niesamowity i sama zakochałam się w tej maskotce. Nigdy nie widziałam podobnej, stąd zaproponowałam jej, aby rzeczywiście uszyła ich kilka na próbę, jednak Natalia zdecydowała, że pójdzie o krok dalej i otworzy własny biznes w którym będzie szyła maskotki, także te spersonalizowane i na zamówienie. Początkowo obawiałam się, czy w tak małym mieście jak nasze znajdzie wielu klientów, jednakże już od pierwszego dnia otwarcia sklepu, Natalka miała bardzo wielu klientów.

Pomimo tego, że siostra szyje różnorodne pluszaki, dinozaury stały się niemalże jej znakiem rozpoznawczym. Każdy klient chwali sobie nie tylko oryginalność zabawek, ale również ich jakość. Siostra stara się tworzyć je z materiałów hipoalergicznych, aby były w stu procentach bezpieczne dla najmłodszych.