Mama rozpoczęła stałą współpracę z kamerzystą

Moja mama potrzebuje pomocy. Mama jest dyrektorką w przedszkolu i postanowiła jak co roku zorganizować dzień dla rodziców. W trakcie tego dnia dzieci recytują wierszyki i śpiewają piosenki z okazji dnia mamy i taty. Mama pierwszy raz w tym roku planuje zatrudnić kamerzystę, który uwieczni występ dzieci. 

Mama poszukuje kamerzysty

kamerzysta lublinKamerzysta lublin moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Ja gdybym była mamą chciałabym mieć film z takich występów. Po pewnym czasie kiedy dziecko podrośnie można by mu włączyć taki film żeby zobaczył jaki był kiedyś dzielnym szkrabem i jak dobrze sobie radził w przedszkolu w trakcie takich występów. Mama nie ma żadnych znajomych, którzy profesjonalnie zajmują się nagrywaniem różnych uroczystości. Postanowiłam pomóc mamie znaleźć kogoś w odpowiedniej cenie. Mama ma ograniczony budżet i kamerzysta Lublin nie może być bardzo drogi. Udało mi się natknąć na dobrą stronę internetową z różnymi kamerzystami z naszego regionu. Strona była stworzona aby w jednym miejscu móc znaleźć dobrego kamerzystę i fotografa na rożne rodzinne i biznesowe uroczystości. Mama zadzwoniła do kilku osób i z jednym kamerzystą umówiła się na spotkanie. Zrobił na niej dobre wrażenie przez telefon i postanowiła go poznać. Kamerzysta lublin miał już na swoim koncie współpracę z różnymi szkołami i przedszkolami. Dzięki temu mama wiedziała, że ma podejście do dzieci i poradzi sobie z naszymi maluchami. Mama ustaliła wszystkie formalności i cenę za wykonanie usługi. 

Cena była przystępna i obejmowała płyty dla chętnych. Każdy chętny rodzic będzie mógł zgłosić się do mojej mamy, która następnie będzie zamawiać płytę z filmem z występu. Mama nawet nie sądziła, że tak wielu rodziców zdecyduje się na zamówienie filmu. Postanowiła na stałe współpracować z kamerzystą.