Lifting czyli frakcyjna rf mikroigłowa

Moja mama ostatnio stawała się jakaś smutniejsza. Nie wiem, czy przechodziła jakiś kryzys wieku średniego, ale była w wyraźnie gorszym humorze, przestała zajmować się domem i gotować obiady. Całe dnie spędzała na oglądaniu jakichś seriali kiepskiej jakości, co było do niej niepodobne. Zawsze wolała dobrą lekturę zamiast tego.

Zabieg mikroigłowego liftingu

frakcyjna rf mikroigłowaKiedy zapytałam ją, co jest przyczyną takiego zachowania, odparła, że nie czuje się dobrze w swojej skórze, widzi, że się starzeje i odebrało jej to kobiecość. Pomyślałam, że muszę jak najszybciej jej pomóc, bo jeszcze wpadnie w jakieś załamanie i depresje. Jest teraz coś takiego jak frakcyjna rf mikroigłowa, czyli innowacyjny zabieg odmładzający dla każdej kobiety, przynoszący świetne rezultaty już po pierwszym użyciu. Bez zastanowienia zaciągnęłam tam mamę, nie mówiąc jej w jakim celu. Był to gabinet kosmetyczny w którym pracowała moja przyjaciółka. Mama domyśliła się już o co chodzi i usiadła na fotelu z zaciekawieniem. Wyciągnięto wtedy specjalne urządzenie, które jest istną nowością przynoszącą efekty szybciej niż cokolwiek innego. Mama zastanawiała się, czy to na nią w ogóle zadziała, bo kobiety w średnim wieku raczej sceptycznie podchodzą do takich zabiegów. Za czasów mamy nie było takich dobrodziejstw. Mikro igiełki nakłuwały jej skórę i na pewno nie było to zbyt przyjemne, ale mama nie narzekała. Później ogrzewano jej tkanki, żeby pobudzić je do odnowy.

Nowy zabieg, któremu poddała się moja mama to połączenie kilku zabiegów. Dlatego efekty są tak spektakularne. Można w prosty sposób poprawić swój wygląd i wyglądać naprawdę zjawiskowo. Nie trzeba botoksu ani żadnych innych mocniejszych rozwiązań, żeby móc powrócić do dawnego wyglądu, za czasów bycia nastolatkiem.