Leasing dla firm

 

Coraz więcej przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, wykazuje konieczność zaopatrzenia własnego przedsiębiorstwa w narzędzia pracy dla kierowców oraz przedstawicieli handlowych. Są to rzecz jasna samochody, którymi pracownicy posługują się podczas wypełniania obowiązków zleconych przez pracodawcę.

Samochód dla firm w leasingu

samochód dla firm leasing katowiceNiemniej jednak nie każdy właściciel firmy może pozwolić sobie na zakup pojazdów dla firmy za gotówkę. Wiąże się to z inwestycjami lub kosztami, które w pierwszej kolejności należy pokryć. W związku z tym, zakup samochodów firmowych nierzadko nie jest możliwy. Samochód dla firm leasing Katowice, to usługi związane z udzielaniem finansowania na samochód dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, lub też właścicieli spółek. Każdy przedsiębiorca zatrudniający pracowników, może skorzystać z tego rodzaju formy finansowania, oraz nabyć pojazdy dla własnej firmy w pełni wyposażone oraz ekonomiczne. Pojazdy objęte leasingiem nie stają się własnością przedsiębiorcy. Możliwy jest ich wykup po zakończeniu umowy leasingowej, oraz przerejestrowanie pojazdu na nazwisko właściciela firmy, do tego czasu natomiast, konieczne jest uiszczenie opłaty początkowej przy podpisaniu umowy leasingowej. Po otrzymaniu pojazdu do użytku, zobowiązujemy się do opłacania miesięcznych rat w stałej wysokości, przez cały okres trwania umowy.

Umowa leasingowa podpisana z firmą nam udzielającą finansowanie, trwa od dwóch, do ośmiu lat, w zależności od ustalonych warunków finansowania. Warto zapoznać się z możliwością uzyskania tego rodzaju leasingu dla firmy, oraz zaopatrzenia przedsiębiorstwa w samochody, pokrywając koszt początkowy w wysokości około kilkunastu procent wartości netto wszystkich pojazdów.