Ładne regały do salonu

Zazwyczaj w nowoczesnych salonach znajdziemy małą ilość Mebli. Z pewnością będzie tam komoda pod telewizor oraz ewentualnie narożne regał na różnego rodzaju szkło, szklanki czy też książki. Taki regał może być cały oszklony lub z dodatkiem drewna. Wszystko zależy od stylu, w którym mamy urządzone nasz salon lub duży pokój.

Gdzie kupimy regał do salonu?

regał narożny z półkamiŁadny i niedrogi regał narożny z półkami kupimy w popularnych salonach meblowych. Tam za około 200 lub 300 zł znajdziemy już drewniane regały. Największym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się regały w kolorze białym lub w kolorze naturalnego drewna. To właśnie zazwyczaj w tych kolorach mamy urządzone nasz duży pokój lub tzw. salon. Takie regały za około 200 do 300 zł czyli w cenie przystępnej dla każdego możemy kupić w popularnych sklepach meblowych, które są znane w całej Polsce. Jednakże jeśli nie mamy możliwości udania się osobiście do sklepu możemy je zamówić również w sklepach internetowych. Bardzo często klienci otrzymują darmową dostawę. Oczywiście regały, na których będą wstawione duże ilości książek muszą być mocne i solidne. Często są zarówno z części metalowych jak i drewnianych. No takich regałach bardzo ładnie prezentują się tak że doniczki z kwiatkami, oszklone lasy w słoiku, ramki ze zdjęciami oraz ładne inne dekoracje domowe.

Jeśli wiemy, że na naszym narożnym regale czy półkach w salonie będą wstawiane ciężkie rzeczy, albo nawet i ze szkła to wiemy że musi być on solidne. Wtedy najlepiej sprawdzi się regał z prawdziwego drewna lub na metalowych konstrukcjach. Regały, delikatne czyli z płyty wiórowej lub ze szkła powinniśmy zostawić na lekkie i małą ilość rzeczy. Oczywiście najlepiej taki regał przymocować także do ściany by mieć pewność, że nasze dziecko lub nawet kot nie zwróci tego regału na siebie.