Kupno fotela fryzjerskiego

 

Od kilku lat prowadzę własny salon fryzjerski. W tym roku postanowiłam trochę rozszerzyć swoją działalność. Do tej pory zajmowałam się tylko układaniem fryzur osobom dorosłym. Zrobiłam kurs fryzjerstwa dziecięcego i teraz mogłam już strzyc dzieci. Musiałam jeszcze tylko dokupić odpowiedni fotel fryzjerski, który będzie atrakcyjny dla dziecka i wygodny dla mnie.

Poszukiwania fotela fryzjerskiego dla dzieci

fotele fryzjerskie dla dzieciWiedziałam, że takie fotele fryzjerskie dla dzieci z pewnością dostanę w hurtowni fryzjerskiej, gdzie zawsze robiłam zakupy. Udałam się tam jeszcze tego samego dnia. To był bardzo dobry wybór, ponieważ bez problemu znalazłam tam fotel, który spełnił moje oczekiwania. Był to wysoki fotel fryzjerski, który można było automatycznie podnieść do góry. W przypadku dzieci takie dopasowanie jest bardzo ważne, ponieważ pozwala mi przyjąć swobodną pozycję i nie muszę się garbić. Fotel posiadał pasy zabezpieczające, dlatego dziecko nie mogło gwałtownie zeskoczyć mi z fotela i zrobić sobie krzywdy. Stelaż fotela wykonany był z solidnego, metalowego tworzywa, natomiast siedzisko pokryte było wytrzymała i łatwą w czyszczeniu skórą ekologiczną. Sprzedawczyni w hurtowni zapewniała mnie, że jest to solidny, trwały fotel, który wytrzyma przynajmniej kilka lat. Od razu zdecydowałam się go zakupić, ponieważ był dostępny w niskiej, przystępnej dla mnie cenie.

Wypróbowałam go już następnego dnia. Moi najmłodsi klienci były bardzo zadowoleni z takiego fotela. Szczególnie, że mogłam podnieść fotel dopiero po tym, jak na nim usiedli, więc mieli dodatkową atrakcję. Fotel był obrotowy i wykonywał pełne obroty o 360 stopni, co również było dla mnie wygodne i umożliwiały swobodne strzyżenie dziecka. Cieszę się, że udało mi się trafić na tak wysokojakościowy produkt.