Krata zamontowana w podjeździe

Gdy, śnieg powoli zaczyna topnieć, pojawiają się problem ze spokojnym wyjazdem samochodu do pracy, a szczególnie, gdy na naszym podwórku jest dość grząsko. Zdarza się nam, że przez to spóźnimy się do pracy, dlatego postanawiamy z tym walczyć, tak aby wydać, jak najmniej pieniędzy.

Podjazd betonowy z kratą

kratka podjazdowaJeżeli chcemy wykonać bardzo tani, ale solidny podjazd, który pozwoli nam spokojnie wyjechać rano, gdy będziemy jechać do pracy, to proponuje wykonanie podjazdu, do którego służyć będzie Ci solida kratka podjazdowa która jest bardzo tania oraz gdy chcemy mieć piękny zielony trawnik, możemy zastosować betonową kratkę tzw. ażur, który zakupimy w każdym sklepie z materiałem budowlanym. Jest ona w wymiarach 25 cm na 25 cm dlatego na metr kwadratowy należy liczyć się z kosztem ok. 10 zł. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że można je położyć na zwykłym piasku lub gdy mamy bardzo sypką ziemię możemy użyć ją do wyrównania terenu i ustawieniu właśnie tej kratki podjazdowej. Kratkę podjazdową, możemy zasypać ziemią, dzięki czemu po pewnym czasie zarośnie trawą, i nie będzie zauważalna, jednak gdy przyjdą wiosenne roztopy lub jesienne deszcze, na naszym podwórku nie pojawi się, ani kropla błota. Podczas dużych śniegów, gdy mamy nawet niewielką górkę, także nie będzie problemu z wyjazdem, ponieważ w każdym momencie, możemy wysypać nasz podjazd, chociażby popiołem, co w przypadku kostki brukowej jest niemożliwe, ponieważ zostaje zabrudzona, śmiało można powiedzieć, że nieodwracalnie.

Planując pozbycia się błota z podwórka, zastanów się bardzo poważnie, nad zastosowaniem płyt podjazdowych, które bardzo szybko poprawią Twoją sytuacje z wyjazdem do pracy, a także po pewnym czasie, będzie upiększać Twoje podwórko gęstą zieloną trawką, którą bez problemu będziesz mógł kosić.