Kostiumy kąpielowe Tankini

Każda kobieta chce dobrze wyglądać na plaży bez względu na to jakie ma ciało. Dzięki szerokiemu wyborowi modeli, jest to możliwe. Dobry kostium kąpielowy powinien podkreślać atuty, a zakrywać różne mankamenty urody.

Z czego się składa Tankini?

tankini ze spodenkamiKobiece ciało posiada wiele wypukłości, z których najważniejsza jest pupa i biust. Bywa, że panie o bardziej obfitych kształtach posiadają zbyt zaokrąglony brzuch i widoczne fałdki w obrębie pasa. Takie ciało nie wygląda zbyt estetycznie i jest powodem do kompleksów dla wielu kobiet, dlatego idąc na plażę, czy basen, będą chciały zakryć nieco ciała, z którego nie do końca są zadowolone. Popularne dla osób puszystych Tankini ze spodenkami jest też dostępne w wersji z leginsami do połowy łydki, a także z zabudowanymi majtkami. Tankini to połączenie dołu kostiumu kąpielowego z przylegającą bluzką na ramiączkach, lub wiązaną na szyi. Najczęściej posiada usztywniane miseczki i regulowane ramiączka. Góra kostiumu może być całkowicie przylegająca do ciała, albo puszczona luźno od połowy długości. Spodenki są idealne dla kobiet, które chcą ukryć zbyt szerokie biodra. Tankini może sięgać do pasa, albo do połowy pośladków. Natomiast spodenki kończą się zaraz pod pośladkami, albo sięgają do połowy ud. Poza fasonem istotny jest też kolor, lub ewentualne motywy na kostiumie. Dla puszystych kobiet idealne są czarne, lub w podłużne paski. Taki kostium kąpielowy mogą zakładać także kobiety w zaawansowanej ciąży, gdyż materiał skutecznie zakryje brzuszek.

Tankini jest bardzo popularnym modelem kostiumu, który może nosić każda kobieta, która nie do końca akceptuje swoje ciało w okolicy brzucha i bioder. Możemy w nim chodzić na basen, lub opalać się na plaży, bo w razie potrzeby, bluzkę można podwinąć.