Kompleksowy program Soga

Punkty gastronomiczne mają specyficzną działalność, która obejmuje kilka etapów. Żeby restauracja sprawnie działała konieczne jest współgranie kuchni z kasjerami i kelnerami, a do tego potrzebny jest dobry system zarządzania.

Zakup oprogramowania Soga

oprogramowanie sogaW małej kawiarni jest jedna kasa, która obsługuje wszystkich klientów. Osoba ją obsługująca samodzielnie przekazuje zamówienia do kuchni lub sama je przygotowuje. Jednak w dużej restauracji takie działanie byłoby niemożliwe do realizacji. Wiele punktów gastronomicznych  kupuje oprogramowanie Soga, które pozwala na kompleksowe zarządzanie sprzedażą, kuchnią i magazynem. Podstawową funkcją jaką pełni program Soga jest obsługa rachunków, zarządzanie zamówieniami i wystawianie rachunków oraz paragonów. Jest to moduł podstawowy, który można nabyć już za niecałe tysiąc sześćset złotych. Jeżeli chcemy kompleksowo zarządzać gastronomią, to warto rozważyć zakup modułu z magazynem, który stanowi świetne uzupełnienie całego systemu. Program jest łatwy w obsłudze oraz umożliwia dowolną konfigurację pod własne potrzeby. Można na nim pracować na jednym lub wielu stanowiskach kasowych, przez co sprawdza się ono w małych i dużych punktach gastronomicznych. Oprogramowanie bez problemu współpracuje z wieloma modelami urządzeń fiskalnych takich jak kasy, drukarki czy wagi. Osoby prowadzące sprzedaż na kasie, mogą dowolnie łączyć, dzielić lub grupować rachunki w obrębie stolików lub nawet je zmieniać. Program Soga posiada mnóstwo funkcji, które sprawdzą się w każdej gastronomii.

Na rynku znajdziemy jeszcze kilku producentów oprogramowań dedykowanych dla gastronomii, ale żadne z nich nie zapewnia tak szerokiej obsługi. Z pewnością Soga jest jednym z najlepszych rozwiązań, którym zaufało już wielu restauratorów.