Klientka została wrobiona w niekorzystną polisolokatę

Moja działalność jest przede wszystkim skierowana do osób, które poniosły straty finansowe. Ludzie zaciągają różne kredyty i wplątują się w polisolokaty, z których pomagam im się wydostać. Mam na prawdę wielu klientów co jest dla mnie zaskakujące.

Pomogłam klientce rozwiązać polisolokatę, w którą została wrobiona

wrobieni w niekorzystne polisolokatyJestem osobą, która bardzo ostrożnie inwestuje wszelkie pieniądze i zapewne dlatego ilość ludzi, która zgłasza się do mnie po pomoc tak mnie zadziwia. Najczęściej są to ludzie, którzy zostali wrobieni w niekorzystne polisolokaty i z nimi najczęściej pracuje. Jestem z wykształcenia prawniczką i dzięki temu praca w tej branży jest dla mnie możliwa. Znam doskonale przepisy prawa oraz co najistotniejsze luki, dzięki którym potrafię pomóc tym, którzy zostali wrobieni w niekorzystne polisolokaty. Moją ostatnią klientką była prawie siedemdziesięcioletnia staruszka. Jestem przekonana, że nie miała pojęcia na co się godzi, ponieważ warunki jakie podpisała są dla niej bardzo niekorzystne. Musiałam jej pomóc i zrobiłam to całkowicie za darmo. Straciła bardzo dużo pieniędzy i nie chciałam narażać jej na większe koszty a moje usługi do najtańszych nie należą. Wszyscy wrobieni w niekorzystne polisolokaty znaleźli u mnie pomoc. Nie mam jeszcze sprawy, której nie udałoby mi się rozwiązać na korzyść poszkodowanego. Prawdą jest, że placówki, które oferują takie polisolokaty za mną nie przepadają ale nie ma co się im dziwić. Staruszka była mi bardzo wdzięczna za pomoc a ja starałam się jak nigdy.

Z moją pomocą udało jej się odzyskać  znaczną sumę zainwestowanych pieniędzy. Zaleciłam jej trzymanie środków w zaufanym banku i nie korzystanie z żadnych nie sprawdzonych ofert. Teraz jestem pewna, że będzie ostrożniejsza w przyszłości.