Kartonowe opakowania i ich sprzedawane wersje

 

Zapotrzebowanie na opakowania z kartonu rośnie systematycznie, dzięki sprzedaży internetowej produktów. Sprzedaż wysyłkowa jest bardzo ważną gałęzią handlu i żeby sprawnie się odbywała, potrzebuje wysokiej jakości opakowań kartonowych, dostosowanych do wielkości i rodzaju sprzedawanej rzeczy. W sklepach internetowych mamy do czynienia z oferta różnych opakowań kartonowych sprzedawanych hurtowo lub detalicznie.

Kartonowe opakowania dostosowane do produktów

opakowania kartonowe producentAby wybrać interesujące opakowanie kartonowe, mamy do wyboru rodzaj tektury z jakiej są one wykonane. Jeżeli zależy nam na trwałości przesyłek, warto wybrać kartony wykonane z mocnej tektury. Możemy kupić pudełka klapowe lub bez możliwości zamykania. Sprzedając przedmioty o większych gabarytach możemy wybrać pudełka teleskopowe. Gdy wybieramy opakowania kartonowe producent zapewnia nam dostosowanie ich do gabarytów przesyłki. Dla przedmiotów o bardzo dużych gabarytach, istnieją kontenery klapowe umieszczone na palecie. W sprzedaży internetowej popularne są pudełka fasonowe. Są one zamykane i możemy umieścić w nich każdy mniejszy przedmiot. Posiadają różne wersje zamykań zapewniających szczelność i zamknięcie pudełka w transporcie. Mogą być produkowane w kolorze szarym, białym lub zdobione zewnętrznymi nadrukami, logami lub grafiką.

Popularne są też pudełka przeznaczone dla przeprowadzek i przechowywania ubrań w domu. Opakowania kartonowe wykorzystuje się też w bibliotekach i biurach w celach archiwizacyjnych. Jeżeli mamy taką potrzebę, możemy skorzystać z usług firm produkujących opakowania na zamówienie. Dobierzemy wtedy łatwo rozmiary, kolory i grafiki umieszczone na nich wedle własnych upodobań. Jest to rozwiązanie stosowane przez firmy prowadzące sprzedaż wysyłkową.