Jestem zadowlona z wypożyczalni busów

Pracuję w szkole. Jestem wychowawczynią bardzo zdolnej klasy. Wpadłam na pomysł żeby zorganizować dla nich wycieczkę do Krakowa. Postanowiłam poszukać firmy, od której będziemy mogli wynająć busa. Pierwszy raz będę organizowała wycieczkę więc czuję się odpowiedzialna żeby wszystko było zorganizowane profesjonalnie.

Wypożyczyłam bus od dobrej firmy

wypożyczalnia busów łódźKoleżanka, która w szkole pracuje dłużej ode mnie i nie pierwszy raz była z klasą na wycieczce postanowiła polecić mi firmę, która jest już przez nią sprawdzona. Polecona firma znajduje się w centrum Łodzi.Ma bardzo dobre opinie i jest godna polecenia. Firma dysponuje wieloma busami, które są dokładnie sprawdzane przed każdym wypożyczeniem. Postanowiłam zadzwonić i podpytać o szczegóły. Okazało się, ze na moją klasę wystarczy bus na trzydzieści osób. Bus będzie dokładnie sprawdzony. Kierowca, który będzie nas zawoził będzie do naszej dyspozycji cały weekend. Wycieczka klasowa będzie z noclegiem.mam już wstępnie dogadane warunki z pensjonatem, w którym się zatrzymamy. Kierowca busa także będzie miał przez nas opłacony nocleg. Uczniowie bardzo ucieszyli się z mojej propozycji. Rodzice mi ufają i bez problemu każdy z nich wyraził zgodę. Cena wycieczki jest niska bo udało mi się uzyskać dofinansowanie ze szkoły. Wypożyczalnia busów Łódź jest na prawdę bardzo profesjonalna. osoba, z która rozmawiałam przesłała mi na maila wszystkie dokumenty. Mogę się z nimi na spokojnie zapoznać. Wszystkie formalności możemy załatwić przez internet. Jest to dla mnie spore ułatwienie.

Nasza wycieczka była bardzo udana. Pan kierowca był bardzo wesoły i nawet włączał nam muzykę. Uczniowie zachwyceni. Wspominali, że musimy częściej wybierać się wspólnie na wycieczki. Na pewno będę korzystać ze sprawdzonej wypożyczalni.